Iberion zbiórka
Twitter - WOŚP
Autor Piotr Bernaciak - 13 Stycznia 2020

Iberion, wydawca Ze Stadionu, przekazał 20 tys. zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Iberion, wydawca serwisu Ze Stadionu, po raz kolejny zagrał wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Tym razem konto fundacji zostało zasilone kwotą w wysokości 20 tysięcy złotych.

Iberion, wydawca serwisu Ze Stadionu, nie ukrywa, że wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest dla niego wyjątkowo ważne. Konto fundacji prowadzonej przez Jerzego Owsiaka zostało zasilone przez grupę Iberion kwotą 20 tysięcy złotych. W tym roku miejsce ma 28. finał, który poświęcony jest zbieraniu pieniędzy na sprzęt służący diagnozowaniu chorób u najmłodszych pacjentów.

Pieniądze na rzecz fundacji Jerzego Owsiaka zbierane były nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Wolontariusze stali ze słynnymi puszkami w miastach na całej kuli ziemskiej, spotkać można było ich nie tylko w naszym kraju, ale choćby w Stanach Zjednoczonych, Anglii czy Niemczech.

Iberion przeznaczył 20 tysięcy złotych na WOŚP

Rok temu grupa Iberion, wydawca portalu Ze Stadionu, a także Pikio, Lelum, Biznes Info, Pacjenci, Antyfake, WTV, Wawa Info, Smakosze i Turyści, postanowiła zasilić Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy kwotą 10 tysięcy złotych. W tym roku darowizna na rzecz fundacji jest dwa razy większa. Każdy pracownik firmy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by dbać o młodych pacjentów.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest co roku wspierana przez ludzi z całego świata, co przekłada się na ogromne kwoty, które udaje jej się zebrac każdego roku. Pieniądze ze wszystkich aukcji zbierane będą jeszcze przez jakiś czas, dlatego póki co nie możemy oficjalnie stwierdzić, ile udało się zebrać w tym roku. Z pewnością jest to jednak kwota przekraczająca znacznie 100 milionów złotych.

Iberion po raz kolejny gra z WOŚP

- - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspaniała inicjatywa, którą popieramy z całych serc. Jestem dumny, że dzięki wsparciu finansowemu możemy dołożyć cegiełkę do kolejnego rekordu Fundacji, a dzięki wielomilionowym zasięgom naszych portali możemy promować tę cudowną akcję. Poza wsparciem WOŚP w naszych serwisach, zdecydowaliśmy się również przekazać 20 tysięcy złotych na rzecz 28. finału WOŚP. To kolejny rok kiedy gramy razem z Orkiestrą Jurka Owsiaka i jestem przekonany, że w 2021 roku również z największą przyjemnością ponownie wesprzemy Orkiestrę - podkreśla Albert Wójcik, prezes zarządu grupy IBERION.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News