Zlatan Ibrahimović
Autor Piotr Bernaciak - 17 Lipca 2019

Ibrahimović chce wrócić do ekipy półfinalisty Ligi Mistrzów. Padły kontrowersyjne słowa

Zlatan Ibrahimović należy do kontrowersyjnych piłkarzy, którzy nigdy nie gryzą się w język. Tym razem wypowiedział się na temat powrotu do Europy. W swoim stylu zarekomendował zatrudnienie jego osoby.

Zlatan Ibrahimović to piłkarzy, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Grał w takich zespołach jak Ajax Amsterdam, Juventus Turyn, Inter Mediolan, FC Barcelona, AC Milan, Paris Saint Germain, Manchester United oraz LA Galaxy.

Jego kariera pełna była niesamowitych bramek, wielkich zwycięstw oraz kontrowersyjnych zachowań, które ukazywały zadziorny charakter szwedzkiego napastnika. Obecnie Zlatan jest najlepiej zarabiającym piłkarzem amerykańskiej ligi MLS, w której inkasuje co sezon 7,2 miliona dolarów.

Szwedzki napastnik ma już na karku 38 lat, dlatego mało kto wierzył w to, iż podpisze jeszcze kontrakt z jakimkolwiek nowym klubem. Sam zawodnik ma jednak plan na powrót do Europy. Co prawda nic nie wskauzje na to, że pojawi się jeszcze na boisku w barwach europejskiej drużyny, ale chce zostać działaczem wykonawczym półfinalisty Ligi Mistrzów. Chodzi o Ajax Amsterdam, w którym grał w latach 2001-2004.

- Zazwyczaj nie wracam do klubów, w których już grałem, ale po zakończeniu kariery mogę zostać dyrektorem w Ajaksie. Wykonam lepszą pracę niż ktokolwiek, kto obecnie pełni to stanowisko - powiedział w kontrowersyjnym stylu Zlatan Ibrahimović.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News