Iga Świątek mama
Gao Jing/Xinhua News/East News
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2020

Mama Igi Świątek zdradziła wielki sekret swojej córki. Nie znał go praktycznie nikt, było jej bardzo ciężko

Iga Świątek odniosła pierwszy wielki sukces w swojej krótkiej jak dotąd karierze, sięgając po triumf w turnieju wielkoszlemowym. Młoda zawodniczka stała się gwiazdą, o której mówią miliony Polaków. Jej mama zdradziła sekret wschodzącej gwiazdy.

Iga Świątek w ostatnich dniach należy do najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych polskich sportowców. Młoda tenisistka po prostu zdeklasowała konkurencję na Roland Garros, wygrywając bez straty seta turniej singlowy i docierając aż do półfinału w deblu. Nikt nie spodziewał się, że nasza utalentowana zawodniczka pokaże swój wybitny talent tak szybko.

Nie może w żaden sposób dziwić, że tysiące Polaków zaczynają interesować się tym, co dotyczy Igi Świątek. Jej mama udzieliła właśnie wywiadu, w którym zdradziła wielki sekret swojej córki. Fani z całego kraju nie mieli pojęcia o tym, że życie młodej kobiety mogło potoczyć się zupełnie inaczej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  3. Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka
Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportuCzytaj dalej

Iga Świątek odniosła największy sukces w karierze

Pani Dorota Świątek musi liczyć się z nagłym zainteresowaniem mediów z całego świata w związku z gigantycznym sukcesem jej córki. Iga wygrała Rolanda Garrosa w niesamowitym stylu, w związku z czym obecnie piszą o niej niemalże wszystkie gazety i portale sportowe. Okazuje się jednak, że w przeszłości wszystko mogło potoczyć się tak, że nie dotarłaby na tak wysoki poziom.

- Sport wyczynowy to dziedzina, która poza stanami euforii wprowadza stany depresyjne i epizody gorszych nastrojów. Sinusoida stanów emocjonalnych jest tutaj olbrzymia, bo to dziedzina życia wiążąca się z adrenaliną. Najcięższe momenty były wtedy, gdy Iga została wyłączona ze względu na kontuzję. Podczas rehabilitacji i leczenia była uwiązana w domu i musiała przez to przejść. Zagrożenie zdrowia było poważne i nikt nie wiedział, co się zdarzy potem - powiedziała w wywiadzie dla Super Expressu Dorota Świątek, gdy zapytano ją o momenty rezygnacji ze sportu jej córki.

Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walkaFatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walkaCzytaj dalej

Iga Świątek przetrwała wszelkie problemy

Na szczęście dziś wszystko potoczyło się tak, że możemy być dumni z sukcesów Igi Świątek i liczyć na to, że za kilka lat będzie ona miała znacznie więcej triumfów na koncie. Na ten moment to właśnie ona jest uznawana za osobę, która będzie przyszłością rywalizacji na turniejach wielkoszlemowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Polska młodzież rozpoczęła dramatyczny protest. Przedstawili swoje żądania, chodzi o zdalne nauczanie
  3. NASA udostępniła niesamowite nagranie. Widok zapiera dech w piersi, planeta jest gigantyczna
  4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
  5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
  6. Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News