Iga Świątek
Facebook Iga Świątek
Autor Piotr Mika - 16 Października 2020

Marzyła o jachcie, ale zdecydowała się na skromniejszy zakup. Wiemy, co Iga Świątek kupiła za pieniądze z wygranej

Iga Świątek wciąż nie schodzi z ust kibiców w Polsce i na świecie. Polka niedawno chwaliła się tym, co będzie chciała kupić sobie za pieniądze wygrane w Rolandzie Garrosie. Okazało się jednak, że na razie zamiast wspomnianego już wcześniej jachtu 19-letnia tenisistka postanowiła się na zgoła inny zakup.

Iga Świątek bardzo szybko przebiła się do globalnej świadomości kibiców na całym świecie. 19-latka dokonała historycznej rzeczy, zostając pierwszą Polką, która wygrała jeden z czterech turniejów Wielkiego Szlema. Zwycięstwo w Roland Garros to dla Igi Świątek nie tylko duży skok w rankingu WTA, ale także wielkie pieniądze. A te młoda zawodniczka przeznaczyła na dość nieoczywisty zakup.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zaliczył upadek na treningu. Kibice zamarli, upadł na brzuch tuż po oddaniu skoku
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Polskie media przekazały dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Polacy w żałobie
Narzeczona Artura Szpilki usunęła implanty piersi. Mamy zdjęcie prosto ze szpitala, wiemy jak teraz wygląda (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki usunęła implanty piersi. Mamy zdjęcie prosto ze szpitala, wiemy jak teraz wygląda (FOTO)Czytaj dalej

Iga Świątek zdradza co kupiła po zwycięstwie we French Open

Niedawno informowaliśmy o tym, że 19-latka z Raszyna ma kilka marzeń, które chciałaby spełnić. Tenisistka mówiła przede wszystkim o jachcie, którym mogłaby podróżować po mazurskich jeziorach. Okazuje się jednak, że zanim Iga Świątek dokona tego zakupu, zdecydowała się na coś mniejszego i dużo bardziej... oryginalnego.

Po wielkim sukcesie tenisistka jest bardzo rozchwytywana przez media i osobistości medialne, które gratulują jej zwycięstwa. Okazało się, że dostawała ona także wiele pytań właśnie o to, co zrobi z pieniędzmi zarobionymi za zwycięstwo w Roland Garros. A nie było tego mało, ponieważ młoda zawodniczka wygrała na paryskim turnieju aż 7,5 mln złotych.

Kamil Grosicki zmieni klub? Pojawiła się wielka szansa, trwają intensywne negocjacjeKamil Grosicki zmieni klub? Pojawiła się wielka szansa, trwają intensywne negocjacjeCzytaj dalej

Niezwykła kolekcja 19-letniej tenisistki

W końcu Iga Świątek postanowiła pokazać, na co przeznaczyła część pieniędzy. Tenisistka zrobiła to za pomocą Instagrama, publikując zdjęcia małej kolekcji... gumowych kaczuszek. Tak, nie pomyliliśmy się, mistrzyni Rolanda Garrosa postanowiła zakupić kilkanaście gumowych zabawek z których część jest stylizowana m.in. na jednorożca, Supermana czy tenisistów. - Wiele osób pytało mnie, co było pierwszą rzeczą, którą kupiłam po wygraniu Rolanda. Więc oto odpowiedź - napisała Iga Świątek.

Iga Świątek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd wprowadzi kolejne restrykcje? Dramatyczny apel ekspertów, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Wiemy jak będzie wyglądał nowy ranking FIFA. Pewny awans reprezentacji Polski
  4. Pilna wiadomość z kultowego polskiego klubu piłkarskiego. 27 zakażeń w drużynie, podjęto natychmiastową decyzję
  5. Ile zarabia Zbigniew Boniek? Z pewnością nie może narzekać
  6. Z ostatniej chwili: rząd właśnie ogłosił decyzję ws. lockodownu Polski. Nie ma odwrotu

RACUCHY Z JABŁKAMI - BŁYSKAWICZNY PRZEPIS NA NIEBIAŃSKI SMAK DZIECIŃSTWA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News