Iga Świątek
Facebook Iga Świątek
Autor - 31 Października 2020

Chciała kupić jacht, ale wybrała coś innego. Wiemy, co Iga Świątek kupiła za pieniądze z wygranej

Iga Świątek wciąż nie schodzi z ust kibiców w Polsce i na świecie. Polka niedawno chwaliła się tym, co będzie chciała kupić sobie za pieniądze wygrane w Rolandzie Garrosie. Okazało się jednak, że na razie zamiast wspomnianego już wcześniej jachtu 19-letnia tenisistka postanowiła się na zgoła inny zakup.

Iga Świątek bardzo szybko przebiła się do globalnej świadomości kibiców na całym świecie. 19-latka dokonała historycznej rzeczy, zostając pierwszą Polką, która wygrała jeden z czterech turniejów Wielkiego Szlema. Zwycięstwo w Roland Garros to dla Igi Świątek nie tylko duży skok w rankingu WTA, ale także wielkie pieniądze. A te młoda zawodniczka przeznaczyła na dość nieoczywisty zakup.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  2. Mateusz Morawiecki podjął ważną i trudną decyzję. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, musiał zareagować
  3. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
Agnieszka Radwańska pokazała swój luksusowy dom. Żyje jak w bajce, posiadłość za miliony złotychAgnieszka Radwańska pokazała swój luksusowy dom. Żyje jak w bajce, posiadłość za miliony złotychCzytaj dalej

Iga Świątek zdradza co kupiła po zwycięstwie we French Open

Niedawno informowaliśmy o tym, że 19-latka z Raszyna ma kilka marzeń, które chciałaby spełnić. Tenisistka mówiła przede wszystkim o jachcie, którym mogłaby podróżować po mazurskich jeziorach. Okazuje się jednak, że zanim Iga Świątek dokona tego zakupu, zdecydowała się na coś mniejszego i dużo bardziej... oryginalnego.

Po wielkim sukcesie tenisistka jest bardzo rozchwytywana przez media i osobistości medialne, które gratulują jej zwycięstwa. Okazało się, że dostawała ona także wiele pytań właśnie o to, co zrobi z pieniędzmi zarobionymi za zwycięstwo w Roland Garros. A nie było tego mało, ponieważ młoda zawodniczka wygrała na paryskim turnieju aż 7,5 mln złotych.

Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportuGdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportuCzytaj dalej

Niezwykła kolekcja 19-letniej tenisistki

W końcu Iga Świątek postanowiła pokazać, na co przeznaczyła część pieniędzy. Tenisistka zrobiła to za pomocą Instagrama, publikując zdjęcia małej kolekcji... gumowych kaczuszek. Tak, nie pomyliliśmy się, mistrzyni Rolanda Garrosa postanowiła zakupić kilkanaście gumowych zabawek z których część jest stylizowana m.in. na jednorożca, Supermana czy tenisistów. - Wiele osób pytało mnie, co było pierwszą rzeczą, którą kupiłam po wygraniu Rolanda. Więc oto odpowiedź - napisała Iga Świątek.

Iga Świątek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające wyznanie gwiazdy TVN wstrząsnęło całym krajem. Przyznała, że jest córką ofiary gwałtu
  2. Uwaga, Santander Bank Polska ostrzega przed oszustami. Pieniądze klientów są zagrożone, ważny szczegół
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  4. Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportu
  5. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News