Iga Świątek
Antonio Borga via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Października 2020

Iga Świątek usłyszała druzgocącą informację. Fakty są bezwzględne, musi przygotować się na rozczarowanie

Iga Świątek kilka dni temu dokonała rzeczy historycznej i jako pierwsza Polka wygrała turniej zaliczany do Wielkiego Szlema, triumfując we French Open. Plany naszej zdolnej reprezentantki wykraczają jednak daleko poza korty Rolanda Garrosa. Niestety 19-latka właśnie otrzymała bardzo niepokojące informacje, które mogą mieć wpływ na jej kolejne występy.

Iga Świątek jest dopiero u progu wielkiej kariery, jednak już przeszła do historii jako pierwsza polska zawodniczka, która wygrała turniej Wielkiego Szlema. Niestety pojawiły się bardzo złe wiadomości dla samej tenisistki, ale i jej kibiców. Wygląda na to, że naszą reprezentantkę czeka wielkie rozczarowanie.

Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumyRobert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. Emerytura stażowa z haczykiem nie do przełknięcia. Tysiące Polaków dostałoby tylko 1560 zł
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny


Iga Świątek otrzymała niepokojące informacje

Mija tydzień od wielkiego triumfu Igi Świątek na kortach Rolanda Garrosa. Polka w wielkim finale French Open pokonała faworyzowaną Amerykankę Sofię Kenin i przeszła do historii. Wcześniej żaden z naszych reprezentantów nie zdołał wygrać turnieju zaliczanego do Wielkiego Szlema. Teraz Iga Świątek postanowiła odpocząć przed nowym sezonem, który rozpocznie się w styczniu.

19-latka wspominała w wywiadach, że jej marzeniem jest wygranie nie jednego, ale wszystkich turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema. Jednym z nich jest Australian Open, który odbywa się właśnie w styczniu na inaugurację nowego sezonu. Niestety plany naszej wschodzącej gwiazdy mogą zostać brutalnie pokrzyżowane. Dla Igi Świątek i innych tenisistów pojawiły się fatalne wiadomości.

Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatycznyZbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatycznyCzytaj dalej


Pandemia zniweczy plany Igi Świątek?

Z Australii, w której już za niespełna trzy miesiące odbędzie się jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu zmagań kobiet i mężczyzn. Australian Open jest poważnie zagrożone przez pandemię koronawirusa. Rząd Australii zdecydował się na zamknięcie granic i jeśli sytuacja epidemiczna się nie poprawi, może się okazać, że turniej nie dojdzie do skutku. To oznaczałoby pokrzyżowanie ambitnych planów Igi Świątek.

- Przy obecnych restrykcjach nie moglibyśmy zorganizować turnieju. Jeśli zawodnik przed pierwszymi występami w sezonie musiałby mieć 14-dniową kwarantannę i siedzieć zamknięci w hotelu, to po prostu nie weźmie udziału w turnieju. Nie da się od nich wymagać, żeby po takim okresie byli gotowi zagrać w Wielkim Szlemie. Negocjujemy zatem, żeby mogli wtedy trenować i przemieszczać się tylko pomiędzy kortem a hotelem - powiedział w rozmowie z “Associated Press” szef Australian Open Craig Tiley.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Zadziwiający pomysł wojska. Żołnierze użyją gogli AR do sterowania psami
  3. Prawda na temat Adama Nawałki wyszła na jaw. Dostał zdumiewającą propozycję
  4. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny
  5. Cristiano Ronaldo oskarżony. Miał poważnie złamać prawo, Portugalczyk wyznał prawdę fanom
  6. Skandal z udziałem Martyniuków. Próbowali ich pogodzić na wizji, wyszło tylko gorzej. Syn Zenka Martyniuka nadal chce wyjechać do słonecznej Hiszpanii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News