Iga Świątek
CORINNE DUBREUIL/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Października 2020

Trener Igi Świątek zdradził Polakom wielką tajemnicę. Złapaliśmy się za głowy, nie do wiary

Iga Świątek odniosła niewyobrażalny sukces, wygrywając jako pierwsza Polka w historii turniej zaliczany do Wielkiego Szlema. Swój udział w sukcesie 19-latki we French Open miał oczywiście także jej trener Piotr Sierzputowski. Opiekun naszej utalentowanej reprezentantki zdradził, że po wygranej na kortach Rolanda Garrosa otrzymał niesamowitą ofertę. 

Iga Świątek zawdzięcza sukces we French Open ciężkiej pracy, talentowi, ale także opiece trenera Piotra Sierzputowskiego. Szkoleniowiec po zwycięstwie swojej podopiecznej w wielkoszlemowym turnieju, udzielił wywiadu, w którym zdradził, że otrzymał niesamowitą ofertę.

Adam Małysz przekazał tysiącom Polaków druzgocące wiadomości. Chodzi o nowy sezon skokówAdam Małysz przekazał tysiącom Polaków druzgocące wiadomości. Chodzi o nowy sezon skokówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. Pojawiły się nowe obostrzenia, będą też kolejne pieniądze od rządu. Wiadomo już kiedy
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny


Iga Świątek odniosła sukces również dzięki trenerowi

Nie milkną echa historycznego osiągnięcia Igi Świątek. 19-latka jako pierwsza Polka w historii zwyciężyła w zawodach zaliczanych do Wielkiego Szlema. Wygrana we French Open sprawiła, że wokół naszej reprezentantki wybuchło wielkie zainteresowanie. Swój wkład w sukces Igi Świątek ma także jej trener Piotr Sierzputowski, który współpracuje z nią już od ponad czterech lat.

Dzięki wspólnej pracy Świątek i Sierzputowski mogli cieszyć się już z sukcesów w juniorskich zawodach. W 2018 roku udało się wygrać Wimbledon oraz Roland Garros w deblu. Dzięki wygranej podczas tegorocznego French Open trener Igi Świątek znalazł się w centrum zainteresowania wielu osób. W rozmowie ze Sport.pl wyznał, że otrzymał niesamowitą ofertę pracy.

Łukasz Piszczek pilnie trafił do szpitala. Potrzebna była szybka interwencja lekarzyŁukasz Piszczek pilnie trafił do szpitala. Potrzebna była szybka interwencja lekarzyCzytaj dalej


Piotr Sierzputowski otrzymał niesamowitą ofertę

Na pytanie dziennikarza Sport.pl o to, jak sukces Igi Świątek przełoży się na zarobki Piotra Sierzputowskiego, odpowiedział on, że już teraz otrzymał niesamowitą ofertę pracy, która zagwarantowałaby mu ogromną pensję.

- Miałem oferty, nawet kilka niedorzecznych - wyznał, po chwili kontynuując. - Oferowano mi absurdalne pieniądze. Mógłbym zarabiać więcej niż selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski. - stwierdził. Dociekliwy dziennikarz zapytał, czy oferta pochodziła od jednej z gwiazd światowego tenisa. Jak się okazało, nie.

- Oferta była od bogatych ludzi, którzy mają córkę sklasyfikowaną daleko od czołówki rankingu WTA. Stać ich na bardzo wiele. Propozycja naprawdę była nie do odrzucenia. - powiedział Sierzputowski i potwierdził, że odrzucił bajeczną ofertę, gdyż pieniądze nie są dla niego najważniejsze i wierzy w projekt tworzony wspólnie z Igą Światek.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Poważna awaria na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Chodzi o system dostarczania tlenu
  3. Prawda na temat Adama Nawałki wyszła na jaw. Dostał zdumiewającą propozycję
  4. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny
  5. Cristiano Ronaldo oskarżony. Miał poważnie złamać prawo, Portugalczyk wyznał prawdę fanom
  6. Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News