igrzyska olimpijskie
youtube.com/olympics
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Marca 2020

Mistrzyni olimpijska zdyskwalifikowana. Powód mrozi krew w żyłach, kibice nie mogą uwierzyć

Igrzyska olimpijskie w Tokio odbędą się bez jednej z największych gwiazd poprzedniej olimpiady. Kobieta, która zdobyła złoty medal i zapowiadała się na prawdziwy talent w biegu na 3000 m z przeszkodami dostała dzisiaj decyzję w sprawie jej kolejnego występu na igrzyskach. To co usłyszała nie mogło się jej spodobać.

Igrzyska olimpijskie w Tokio odbędzie się bez jednej z największych gwiazd poprzedniej olimpiady. Sportsmenka, która mogła stać się prawdziwą legendą swojej dyscypliny dostała dzisiaj zakaz występów na okres czterech lat. Powód, dla którego uznana lekkoatletyczla nie będzie mogła pojawić się w Japonii,jest bulwersujący. Kibice na całym świecie nie mogą w to uwierzyć.

Światowy gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Transfer może dojść do skutku już w latoŚwiatowy gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Transfer może dojść do skutku już w latoCzytaj dalej

Igrzyska olimpijskie bez jednej z największych gwiazd. Oficjalna decyzja w sprawie mistrzyni

Wydawało się, że kariera Ruth Jebet, młodej reprezentantki Bahrajnu będzie przebiegać bardzo dobrze. Kobieta cztery lata temu, w wieku zaledwie 19 lat zwyciężyła bieg na 3000 metrów i stanęła na najwyższym podium olimpijskim. Kariera Jebet, zamiast przyśpieszyć zaczęła zwalniać. W dużym stopniu przez podejrzenia względem atletki dotyczące stosowania dopingu.

Problemy atletki zaczęły się w 2018 roku, wtedy to została zawieszona z powodu podejrzeń względem stosowania nielegalnych substancji. Dzisiaj zapadł kolejny wyrok, przez co nie zobaczymy atletkę na torach przez kolejne cztery lata.

To już oficjalne. Mecze piłkarskie w Polsce bez udziału kibiców. Wojewoda podjął ostateczną decyzjęTo już oficjalne. Mecze piłkarskie w Polsce bez udziału kibiców. Wojewoda podjął ostateczną decyzjęCzytaj dalej

Ruth Jebet oszukiwała

Reprezentantka Bahrajnu została przebadana przez agencję Athletics Integrity Unit, która stwierdziła, że w krwi zawodniczki urodzonej w Kenii znajduje się hormon o symbolu r-EPO.

Z racji tego, że mistrzyni olimpijska nie odwołała się od decyzji i uznała rację instytutu, to najwcześniej na igrzyskach olimpijskich powinniśmy ją zobaczyć dopiero w 2026 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News