Igrzyska olimpijskie
.
Autor Piotr Bernaciak - 9 Stycznia 2020

Wielki sukces reprezentacji Polski. Awans stał się faktem, deklasacja

Igrzyska olimpijskie dla reprezentacji naszych siatkarek wciąż są bardzo realne. Nasze kadrowiczki w wielkim stylu awansowały do półfinału kwalifikacji co jest wielkim sukcesem. Naszej drużynie narodowej należą się ogromne gratulacje.

Igrzyska olimpijskie dla naszej drużyny narodowej wciąż nie są jeszcze pewne. W holenderskim Apeldoorn trwa cały turniej kwalifikacyjny, na podstawie którego wyłonione zostaną drużyny, które zagrają w Tokio podczas nadchodzących wielkimi krokami igrzysk. Już dziś miało okazać się, czy to Polki zdołają zakwalifikować się do dalszej fazy turnieju kwalifikacyjnego.

Dzięki doskonałej grze w dwóch pierwszych setach nasze zawodniczki zdołały udowodnić swoją wyższość i wygrać dwie pierwsze partie. Taki rezultat oznaczał, że to właśnie Polki będą grały dalej i już w najbliższych dniach przyniosą nam mnóstwo emocji. Pozostaje nam jedynie czekać na ich fantastyczne mecze za kilka dni, które również przyniosą nam wiele emocji.

Córka Zbigniewa Bońka to przepiękna kobieta. Mało kto wie, jak wygląda (FOTO)Córka Zbigniewa Bońka to przepiękna kobieta. Mało kto wie, jak wygląda (FOTO)Czytaj dalej

Igrzyska olimpijskie dla polskich siatkarek wciąż są realne

Dzięki doskonałej grze w pierwszych dwóch setach nasze siatkarki zdołały zapewnić sobie awans do półfinału turnieju kwalifikacyjnego do IO, który odbywa się w holenderskim Apeldoornie. To właśnie w tym miejscu występowali również niedawno nasi siatkarze, którzy grali w Holandii w meczach Euro 2019. Reprezentanci zdobyli tam brązowy medal i liczyliśmy, że sukces osiągną tam również ich koleżanki z kadry kobiecej.

Tak też się stało. Dzisiejszymi występami w dwóch pierwszych setach polskie kadrowiczki zdołały zapewnić sobie awans do fazy półfinałowej. Tylko 50 punktów w dzisiejszym spotkaniu wystarczyło im do tego, by ostatecznie zapewnić sobie dalszą grę w eliminacjach. Nasza drużyna narodowa spisuje się dobrze i ma rozbudzone apetyty na igrzyska olimpijskie.

Igrzyska olimpijskie marzeniem kibiców

Już niebawem siatkarki znów przyniosą nam wiele emocji podczas spotkań półfinałowych w turnieju w Apeldoornie. Pozostaje nam mieć nadzieje na to, że uda im się zaprezentować równie dobrze, jak w dwóch pierwszych setach dzisiejszego meczu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Legia Warszawa traci swoją największą gwiazdę, transfer już zimą
  2. Tata Lukasa Podolskiego zdradził informację na temat jego przenosin. Ważna wiadomość dla fanów Górnika
  3. Angielski gigant zainteresowany sprowadzeniem Krzysztofa Piątka. Polak może zagrać w Lidze Mistrzów
  4. Znamy plany transferowe Bayernu Monachium. Lewandowski będzie zawiedziony
  5. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News