Igrzyska Olimpijskie
imago sportfotodienstEAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 23 Kwietnia 2020

Uwielbiana mistrzyni olimpijska kończy karierę. Kiedyś oglądały ją tysiące Polaków

Igrzyska olimpijskie zostały odwołane z powodu koronawirusa. Nie wiadomo jeszcze, jak wirus z chińskiego Wuhan wpłynie na terminarz sezonu sportów zimowych. Pandemia jak się okazało, przyczyniła się do decyzji o zakończeniu kariery byłej rywalki Justyny Kowalczyk. Utytułowana zawodniczka wie już, co będzie robić w przyszłości.

Igrzyska olimpijskie to największa impreza sportowa świata. Była mistrzyni w biegach narciarskich i rywalka Justyny Kowalczyk właśnie zdecydowała o zakończeniu profesjonalnej kariery. Wpływ na decyzję miała aktualna sytuacja epidemiczna na świecie.

Bramkarz klubu z Ligi Mistrzów jest poważnie chory. Jego stan wciąż się nie poprawiaBramkarz klubu z Ligi Mistrzów jest poważnie chory. Jego stan wciąż się nie poprawiaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Igrzyska olimpijskie w Pekinie bez udziału słynnej zawodniczki

Astrid Jacobsen, jedna z najbardziej utytułowanych biegaczek narciarskich ostatnich lat, podjęła decyzję o zakończeniu kariery. Była rywalka Justyny Kowalczyk może się pochwalić wieloma najważniejszymi laurami trofeami tej dyscypliny sportu. Jacobsen aż 41 razy stawała na podium zawodów Pucharu Świata, z czego sześciokrotnie na najwyższym jego stopniu. Norweżka ma na swoim koncie również tytuł mistrzyni olimpijskiej z Sapporo w biegu sprinterskim >

Była rywalka Justyny Kowalczyk wie już, co będzie robić po zakończeniu przygody z biegami narciarskimi. W podjęciu decyzji pomógł jej… koronawirus.

Piękna 26-letnia zawodniczka skazana na 116 lat więzienia. Zjawiskowa gwiazda Instagrama trafi za kraty (FOTO)Piękna 26-letnia zawodniczka skazana na 116 lat więzienia. Zjawiskowa gwiazda Instagrama trafi za kraty (FOTO)Czytaj dalej


Wielka rywalka Justyny Kowalczyk kończy karierę. Zawodniczka będzie mieć nowe zajęcie


Norweżka zamierza podjąć pracę w służbie zdrowia. W rozmowie z telewizją NRK opowiedziała o powodach swojej decyzji i skąd wziął się pomysł na nowe zajęcie.

- Tu i teraz mam więcej marzeń o moim życiu jako pracownika służby zdrowia niż jako biegaczka. Nie straciłam wiary w to, że mogę występować na najwyższym poziomie. Idea walki o medale MŚ nie jest jednak już taka sama. Być może ta pandemia stała się dla mnie idealnym przejściem do życia jako pracownik służby zdrowia - wyjaśniła Jacobsen.

Źródło: Telewizja NRK

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News