igrzyska olimpijskie nowe informacje
Peakpix - CC0
Autor Piotr Bernaciak - 23 Marca 2020

Nieoficjalnie: zapadła decyzja ws. przełożenia igrzysk olimpijskich

Igrzyska olimpijskie od kilku tygodni stoją pod ogromnym znakiem zapytania z uwagi na epidemię koronawirusa, która panuje na całym świecie. MKOl oficjalnie nie podaje żadnych informacji, choć pojawił się pewien przeciek. Nowe wiadomości są wyjątkowo interesujące.

Igrzyska olimpijskie w Tokio cieszą się ogromnym zainteresowaniem jako jedyna ogólnoświatowa impreza sportowa organizowana w tym roku. Wszystkie wydarzenia, które miały przyciągnąć ogromne zainteresowanie, zostały oficjalnie odwołane, dlatego możemy się spodziewać, że jeżeli się oficjalnie odbędą, to będą cieszyły się gigantyczną oglądalnością. Mimo wszystko na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia.

Z oczywistych względów anulowane zostały już niemalże wszystkie wydarzenia, które miały skupić dziesiątki tysięcy osób w jedno miejsce. Nikt nie chce ryzykować zakażeń u wielu kolejnych osób, dlatego Euro 2020 zostało przełożone i odbędzie się prawdopodobnie w 2021 roku. Nie wiadomo, czy ten sam los spotka igrzyska olimpijskie, choć nieoficjalne przecieki brzmią wyjątkowo interesująco.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Cristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediówCristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediówCzytaj dalej

Igrzyska olimpijskie oficjalnie nie zostały odwołane

Międzynarodowy Komitet Olimpijski musiał podjąć decyzję, by odpowiedzieć na pytania fanów z całego świata. W sprawie organizacji zawodów wiedzy pozbawieni byli nie tylko kibice, którzy planowali podróże, ale również dziennikarze i sami zawodnicy ze swoimi sztabami trenerskimi. Początkowo MKOl stwierdził, że oficjalna decyzja zostanie ogłoszona w ciągu czterech tygodni.

Członek MKOl, znany na całym świecie, przyznał oficjalnie i otwarcie, że igrzyska olimpisjkie nie odbędą się w pierwotnym terminie. Nie jest to oficjalny komunikat instytucji, więc nie można uznać go za wiążący, jednak w tym momencie nic nie wskauzje, by lipcowy termin miał zostać dotrzymany. Takie rozwiązanie jest w tym momencie zwyczajnie zbyt ryzykowne.

Z ostatniej chwili. Finał Ligi Europy w Gdańsku odwołanyZ ostatniej chwili. Finał Ligi Europy w Gdańsku odwołanyCzytaj dalej

Igrzyska olimpijskie nieoficjalnie przełożone

Wiele wskazuje na to, że za cztery tygodnie usłyszymy oficjalny komunikat MKOl o przełożeniu igrzysk olimpijskich. Pozostaje jednak zastanowić się, czy taka informacja nie powinna zostać ogłoszona wcześniej, by sportowcy mogli odpowiednio przystosować swoje plany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News