igrzyska olimpijskie
youtube.com/Olympic
Autor Mateusz Wysokiński - 26 Marca 2020

Kuriozalna wypowiedź mistrzyni olimpijskiej. Epidemia to "kara od Boga za obrażanie Rosji"

Igrzyska olimpijskie w Tokio nie odbędą się ze względów bezpieczeństwa. Na świecie nadal rośnie liczba osób chorych i zmarłych na koronawirusa, a coraz więcej imprez sportowych zostaje odwoływanych. Zdaniem atletki, która zapisała się w historii dzięki zdobyciu mistrzostwa olimpijskiego, brak imprezy w stolicy Japonii, a także sytuacja światowa to kara od Boga, za obrażanie jej ojczyzny - Rosji.

Igrzyska olimpijskie w Tokio miały być największą imprezą sportową tego roku. Niestety, przez epidemie koronawirusa zawody odbędą się dopiero za rok, a wszystkie kraje świata mają teraz ważniejsze rzeczy, niż martwić się o liczbę medali zdobytych w trakcie olimpiady. Jedna z mistrzyń olimpijskich przedstawiła, co jej zdaniem jest przyczyną wybuchu choroby i nie są to w jej mniemaniu czynniki wynikające z biologii. Zdaniem sportsmenki, cały światowy chaos jest karą od samego Boga, który wystąpił w obronie jej ojczyzny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
  2. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
Koniec kwarantanny coraz bliższy? Zawodnicy znanej ligi mogą wrócić do gry już w majuKoniec kwarantanny coraz bliższy? Zawodnicy znanej ligi mogą wrócić do gry już w majuCzytaj dalej

Igrzyska olimpijskie nie odbędą się przez boską interwencję? Kuriozalna wypowiedź znanej atletki

Lekkoatletką, która postanowiła zadziwić świat, jest złota medalistka igrzysk olimpijskich z Atlanty w 1996 roku i Sydney z 2000 roku, Swietłana Chorkina. Chorokina, która przez lata dominowała w rankingu światowych gimnastyczek, twierdzi, że brak organizacji igrzysk i wybuch choroby to kara dla świata za obrażanie Rosji na arenie sportowej. Według Chorkiny Bóg miał zesłać zarazę wtedy, kiedy dowiedział się, że rosyjscy sportowcy mają zakaz pojawienia się w stolicy Japonii z powodu afer dopingowych.

- Myślę, że to wszystko się stało, ponieważ nikt nie powinien obrażać Rosji, w tym naszych sportowców. Istnieje zasadniczy powód. W naszym hymnie narodowym znajduje się wers, który mówi o tym, że nasza ziemia jest chroniona przez Pana. - mówi Rosjanka.

Wielkie problemy Bayernu Monachium. Klub w rozscypce, czołowy piłkarz nie chce przedłużyć kontraktuWielkie problemy Bayernu Monachium. Klub w rozscypce, czołowy piłkarz nie chce przedłużyć kontraktuCzytaj dalej

Wypowiedź mistrzyni wzbudziła złość opinii międzynarodowej

Była zawodniczka CSKA Moskwa uznaje, że oskarżenie rosyjskiej federacji lekkoatletycznej o stosowanie i dopuszczanie dopingu było działaniem politycznym, za którą cenę musi dzisiaj zapłacić cały świat.

- Nie było potrzeby, aby rozpoczynać ten program polityczny, ponieważ śmiertelny wirus rozprzestrzenia się na cały świat. Myślę, że to była kara od Boga - powiedziała Chorkina, która jest cytowana przez gazetę "The Sun".

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
   2. Tragedia na Mazowszu. Młoda matka opiekowała się dziećmi. 3-latek oddalił się, wpadł do stawu. Nie żyje
   3. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
   4. Justyna Kowalczyk została upokorzona przez polski związek. Sportsmenka nie kryje rozgoryczenia
   5. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
   6. Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. Gości zamurowało słysząc odpowiedź kierownika

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News