Igrzyska olimpijskie data
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 27 Marca 2020

Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać

Igrzyska olimpijskie w Tokio zostały oficjalnie przełożone. Pojawiła się nieoficjalna data rozegrania wielkiego turnieju, która nie musi spodobać się fanom. Przyjdzie im jeszcze sporo poczekać.

Igrzyska olimpijskie z pewnością należą do najbardziej wyczekiwanych imprez masowych. Co dwa lata najlepsi sportowcy świata zbierają się, by udowodnić swoją wyższość w najbardziej popularnych dyscyplinach, jednak teraz wiemy, że w tym roku tradycja zostanie przerwana. Turniej w Tokio nie odbędzie się zgodnie z planem w obliczu pandemii, która panuje na świecie.

Nie da się ukryć, że obecna sytuacja sprawiła organizatorom ogromny problem. Trzeba bowiem wyznaczyć datę rozpoczęcia igrzysk, nawet pomimo faktu, że wciąż nie wiadomo, kiedy będzie można je wznowić. Z pewnością nie jest to łatwa sytuacja. Pojawiły się pierwsze, nieoficjalne wiadomości na temat możliwego rozpoczęcia igrzysk olimpijskich w 2021 roku.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Czytaj dalej

Igrzyska olimpijskie zostały przełożone

Igrzyska olimpijskie w Tokio miały być wielką imprezą sportową, która zgromadzi w stolicy Japonii setki tysięcy kibiców z całego świata, jednak mamy już pewność, że w tym roku się to nie stanie. Władze IO musiały podjąć decyzję, kiedy ostatecznie przyjdzie nam obejrzeć zmagania sportowców. Nowe doniesienia zupełnie zaprzeczają tym poprzednim.

Teraz mówi się, że turniej miałby zostać zorganizowany w lipcu i sierpniu przyszłego roku, a nie w styczniu, jak się poczatkowo mówiło. Mogłoby to doprowadzić do ogromnego zamieszania w kalendarzu rozgrywek, jednak wydaje się, że każde rozwiązanie będzie w obecnej sytuacji trudne.

Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier LeagueManuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier LeagueCzytaj dalej

Igrzyska olimpijskie w Tokio cieszą się ogromnym zainteresowaniem

Władze MKOl wstrzymują się od oficjalnego komunikatu w sprawie nowej daty igrzysk, choć możemy spodziewać się, że nadejdzie on już w najbliższym czasie. Z oczywistych względów bardzo interesuje on również polskich kibiców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  2. Awantury, interwencje policji, opóźnienia. Kierowcy i motorniczowie wypraszali pasażerów z pojazdów
  3. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
  4. Justyna Kowalczyk została upokorzona przez polski związek. Sportsmenka nie kryje rozgoryczenia
  5. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa", był zakażony

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News