Igrzyska olimpijskie
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 29 Kwietnia 2020

Druzgocące informacje ze świata sportu. Każdy kibic będzie załamany, smutne wiadomości przekazał premier Japonii

Igrzyska olimpijskie w Japonii zostały wstępnie przesunięte na przyszły rok przez MKOl, który wciąż obawia się o zdrowie uczestników wielkiego turnieju. Okazuje się jednak, że czekają nas naprawdę fatalne informacje dotyczące słynnej imprezy.

Igrzyska olimpijskie miały zostać zorganizowane w Japonii w tym roku, jednak teraz wiemy już, że na pewno do tego nie dojdzie. Impreza została anulowana na kilka miesięcy przed planowanym rozpoczęciem w związku z rozpoczynającą się pandemią koronawirusa. Stało się jasne, że trzeba jak najszybciej znaleźć nowy termin rozpoczęcia igrzysk, na które czekają kibice.

Ostatecznie ustalono, że dojdzie do tego w 2021 roku, ale okazuje się, że może być zupełnie inaczej. Najnowsze ustalenia ze strony premiera Japonii brzmią wyjątkowo pesymistycznie w kontekście organizacji zawodów w przyszłym roku. Wiele wskazuje na to, że prawdopodobnie przyjdzie nam jednak poczekać na ostateczną i w stu procentach pewną decyzję.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
Anna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawAnna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawCzytaj dalej

Igrzyska olimpijskie zostały przełożone

Premier Japonii Shinzo Abe zapowiedział, że igrzyska olimpijskie w Japonii nie odbędą się, jeżeli nie uda się w pełni zatrzymać pandemii koronawirusa. Taka sytuacja sprawia, że jeżeli przygotowywanie szczepionki lub innego lekarstwa na koronawirusa przedłużą się, to możemy zapomnieć o obejrzeniu igrzysk olimpijskich w 2021 roku. To koszmarna wiadomość dla wielu kibiców z całego świata.

Fani chcieliby obejrzeć legendarne zawody mające swoje korzenie w starożytności, jednak niestety najprawdopodobniej na oficjalną decyzję przyjdzie nam jeszcze poczekać. Sprawa jest wyjątkowo dynamiczna i wciąż nie wiadomo, jaka będzie decyzja.

Nie żyje bardzo młody piłkarz, miał przed sobą całą karierę. Zginął z wyjątkowo przykrego powodu, kibice w żałobieNie żyje bardzo młody piłkarz, miał przed sobą całą karierę. Zginął z wyjątkowo przykrego powodu, kibice w żałobieCzytaj dalej

Igrzyska olimpijskie mają odbyć się za rok

Wstępne informacje wskazują na to, że igrzyska olimpijskie odbędą się za rok. Mimo wszystko dziś trudno przewidzieć, co wydarzy się w 2021 roku. Na ten moment wiemy jedynie, że nie dysponujemy szczepionką na COVID-19, a bez jej udziału nie dojdzie do igrzysk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. GW: Zdruzgotane pielęgniarki przerywają milczenie. Twierdzą, że rządzący ukrywają prawdę o epidemii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News