Igrzyska olimpijskie nowy termin
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 30 Marca 2020

Z ostatniej chwili. Znamy nowy termin igrzysk olimpijskich. Niespodziewana decyzja władz

Igrzyska olimpijskie zostały kilka dni temu przełożone wobec decyzji MKOl o poważnym zagrożeniu. Dziś poznaliśmy nową datę rozegrania imprezy. Turniej w Tokio zostanie rozegrany w terminie, który zaskoczył tysiące fanów sportu.

Igrzyska olimpijskie zostały oficjalnie odwołane w tym roku z powodu pandemii panującej na całym świecie. Nie da się ukryć, że sytuacja jest naprawdę trudna i wymagała podjęcia szczególnych środków. Długo nie zapadały żadne decyzje, choć było jasne, że prędzej czy później po prostu doczekamy się wiadomości o przełożeniu turnieju. Dziś poznaliśmy dokładną datę.

Trzeba przyznać, że jest ona pewnym zaskoczeniem, bo wydawało się, że zostanie potwierdzona zupełnie inna data. Okazuje się jednak, że włodarze wpadli na inny plan, który zaskoczył tysiące fanów sportu z całego świata. Plany MKOl mogą pokrzyżować plany zarówno niektórych kibiców, jak i nawet zawodników.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Lewandowscy zwrócili się z pilnym apelem do Polaków. Sprawa jest poważna
   2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

Były gracz Legii Warszawa zdradza niewygodne szczegóły. Mówi o imprezach za tysiące złotychByły gracz Legii Warszawa zdradza niewygodne szczegóły. Mówi o imprezach za tysiące złotychCzytaj dalej

Igrzyska olimpijskie zostały przełożone

Stało się jasne, że organizacja igrzysk w lipcu tego roku zwyczajnie nie ma sensu. Mogliśmy być pewni, że MKOl niebawem ogłosi nową datę turnieju, jednak większość kibiców twierdziło, że najlepszym terminem jest styczeń lub luty przyszłego roku. Okazuje się jednak, że organizatorzy podjęli zupełnie inną decyzję w sprawie najsłynniejszej imprezy sportowej w Tokio.

Igrzyska olimpijskie odbędą się w terminie 23 lipca - 8 sierpnia. Taka decyzja jest jednak pewnego rodzaju zaskoczeniem. Okazuje się, że włodarze postanowili zdecydować się na podobny okres do tego, w którym miały zostać zorganizowane igrzyska w tym roku. Wobec organizacji mistrzostw Europy w przyszłym roku trzeba stwierdzić, że piłkarzy czeka trudny okres pełen spotkań.

Zakażony piłkarz opowiedział o przebiegu choroby. Porażające wyznanie, aż ciężko uwierzyćZakażony piłkarz opowiedział o przebiegu choroby. Porażające wyznanie, aż ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Igrzyska olimpijskie. Znamy nowy termin

Decyzja o przełożeniu imprezy w Japonii została podjęta kilka dni temu, lecz dopiero teraz poznajemy oficjalny, ostateczny termin przełożonych zmagań sportowców z całego świata. Na oglądanie wielkiego turnieju przyjdzie nam więc poczekać ponad rok, co może smucić fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. 22 mln użytkowników telefonów w Chinach mniej. Media dostrzegły związek z pandemią
    2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
    3. Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się teraz
    4. FC Barcelona dostanie nowego trenera? To legenda klubu, już planuje transfery
    5. Gwiazdor reprezentacji Polski może zagrać w kraju. Wspaniałe wiadomości, "Miałem oferty"
    6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News