Ile zarabia Anna Lewandowska
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 18 Października 2019

Ile zarabia Anna Lewandowska? Sumy robią ogromne wrażenie

Ile zarabia Anna Lewandowska? Żona kapitana reprezentacji Polski może liczyć na ogromne zarobki w związku ze swoją działalnością zawodową. Nic dziwnego, że o małżeństwie Lewandowskich mówi się jako o najgorętszej parze polskiego show-biznesu.

Ile zarabia Anna Lewandowska? Żona kapitana reprezentacji Polski nie miała zamiaru siedzieć bezczynnie podczas gdy jej ukochany robi wielką karierę w europejskim futbolu. Sama również postanowiła uruchomić pewien biznes, a pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziś kobieta uznawana jest za jedną z najbogatszych osób w Polsce z majątkiem liczonym w setkach milionów złotych.

Wszystko dzięki pracy nad ustalaniem diet nie tylko dla Polaków i Polek, ale również osób spoza granic naszego kraju. Seria produktów firmowanych nazwiskiem żony napastnika Bayernu Monachium stała się dzisiaj bardzo rozpoznawalna i należy do czołówki tego typu produktów na rynku. Wiele osób zastanawia się, ile tak naprawdę zarabia Anna Lewandowska?

Z kim reprezentacja Polski zagra na Euro 2020? Możemy trafić na trzech gigantówZ kim reprezentacja Polski zagra na Euro 2020? Możemy trafić na trzech gigantówCzytaj dalej

Ile zarabia Anna Lewandowska? Chodzi o gigantyczne kwoty

W rankingu najbogatszych Polek tygodnika Wprost Anna Lewandowska uplasowała się na 22. miejscu z majątkiem w wysokości 204 milionów złotych. Klasyfikacja została ustalona w zeszłym roku, a teraz możemy śmiało twierdzić, że kapitał zgromadzony przez żonę naszego najbardziej znanego piłkarza jest jeszcze większy. Nie da się ukryć, że kobieta również osiągnęła sukces.

Dwa lata temu roczny zarobek, który otrzymywała Anna Lewandowska, wynosić miał 2 miliony złotych. Otrzymała ona ponoć nawet dziesięć razy większa kwotę, lecz znaczną większość zdecydowała się zainwestować w swoje inwestycje. Możemy tylko domyślać się, że obecnie kwoty zarabiane przez nią są znacznie większe. Ostatnie miesiące to przecież gigantyczny wzrost spółki HPBA (Healthy Plan By Ann).

Ile zarabia Anna Lewandowska? Postawiła na własny biznes

- Pamiętam, jak zarobiłam pierwsze swoje duże pieniądze i trochę się wstydziłam przyznać. Teraz się tego nie wstydzę. Robert ciągle powtarza, że to nie spadło nam z nieba. My ich nie wygraliśmy, ani nie dostaliśmy, tylko zarobiliśmy. Ciężką pracą, uporem, zaangażowaniem. Mamy pasję do tego, co robimy. Sprawia nam to przyjemność. Ludzie zarabiają pieniądze na całym świecie i są z tego dumni. My też nie musimy się tego wstydzić - twierdziła Anna Lewandowska w rozmowie z tygodnikiem Wprost.

Dziś Anna Lewandowska jest stawiana jako przykład kobiety, która osiągnęła gigantyczny sukces dzięki swojej ciężkiej pracy. Jest ona osobą, która zdecydowała się nie na życie w cieniu swojego męża, lecz na postawienie na rozwój własnej kariery, co teraz przynosi jej niesamowite korzyści. Wiele osób marzy o tym, by zrealizować swoje marzenia w taki sposób, w jaki udało się to właśnie żonie Roberta Lewandowskiego.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News