Arkadiusz Milik
Instagram/arekmilik
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 15 Grudnia 2019

Ile zarabia Arkadiusz Milik? Reprezentant Polski otrzymuje fortunę

Ile zarabia Arkadiusz Milik? Reprezentant Polski w Napoli inkasuje duże pieniądze, przez co jest jednym z najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Napastnik otrzymuje fortunę.

Ile zarabia Arkadiusz Milik? Jakie są zarobki piłkarza Napoli i reprezentanta Polski? Pewne jest to, że swoją ciężką i regularną pracą zasłużył na to, by grać w wielkim klubie i otrzymywać bardzo dobre wynagrodzenie. Milik jest jednym z najlepiej zarabiających polskich piłkarzy i zapewne przez długi czas tak pozostanie. Ale dokładnie ile zarabia Arkadiusz Milik?

Ile zarabia Neymar? Brazylijczyk wynegocjował ogromną pensjęIle zarabia Neymar? Brazylijczyk wynegocjował ogromną pensjęCzytaj dalej

Ile zarabia Arkadiusz Milik? Nie może narzekać

Arkadiusz Milik swoją karierę piłkarską rozpoczął w Rozwoju Katowice. Jako junior występował tam aż przez dziesięć lat. W sezonie 2010/11 został włączony do pierwszej drużyny Rozwoju Katowice. Tam wypatrzył go Górnik Zabrze, który ściągnął utalentowanego zawodnika.

Ile zarabia Arkadiusz Milik? W Górniku napastnik nie mógł jeszcze liczyć na kokosy, choć trzeba przyznać, że wejście do drużyny miał imponujące. Grał na tyle dobrze, że błyskawicznie zainteresowali się nim skauci klubów z najlepszych lig europejskich. Ostatecznie Milik trafił do Bayeru 04 Leverkusen. Tam niestety się nie przebił. Musiał iść na wypożyczenie, żeby liczyć na regularną grę. Najpierw spróbował swoich sił w FC Augsburgu, jednak Bundesliga okazała się ligą, w której nie czuje się najlepiej.

Ile zarabia Arkadiusz Milik? Ma pensje podstawową oraz bonusy

Dlatego Milik zdecydował się odejść do Ajaksu Amsterdam. W holenderskim klubie mógł już liczyć na zdecydowanie większe sumy. Rozegrał dla tego klubu 52 mecze, w których strzelił aż 32 gole. Był to na tyle imponujący bilans, że wystarczył, by zmienił otoczenie na jeszcze lepsze. Dlatego trafił do Napoli.

Ile zarabia Arkadiusz Milik? Jakie są zarobki reprezentanta Polski w Napoli? Według oficjalnych źródeł jego pensja podstawowa wynosi 2,5 mln euro rocznie, czyli ponad 10 mln złotych plus bonusy. Jego zarobki mogą wzrosnąć, jeśli podpisze z włoskim klubem nowy kontrakt.

Ile zarabia Arkadiusz Milik? Miesięcznie to 208,3 tysiąca euro, dziennie 7440 euro, na tydzień 52,1 tysiąca euro, na godzinę 310 euro, na minutę 5,2 euro a na sekundę 0,09 euro.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News