Ile zarabia Dawid Kubacki
Instagram - Dawid Kubacki
Autor Piotr Bernaciak - 1 Lutego 2020

Dawid Kubacki zarobił w tym sezonie prawdziwą fortunę. Sukcesy przekładają się na wielkie nagrody

Ile zarabia Dawid Kubacki? Polski skoczek może liczyć na gigantyczne nagrody pieniężne z racji swoich świetnych skoków. W tym sezonie otrzymał on gigantyczne nagrody. Polski skoczek z pewnością nie może narzekać.

Ile zarabia Dawid Kubacki? Nie da się ukryć, że nasz reprezentant w skokach narciarskich prezentuje się w tym sezonie wybitnie. Mało kto przewidywał, że skoczek wejdzie na tak wysoki poziom i uda mu się nawet przebić Kamila Stocha, który wydawał się nieosiągalny dla reszty naszej kadry narodowej. Kubacki pokazał, że potrafi występować na naprawdę najwyższym poziomie.

Zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni sprawiło, że Dawid Kubacki sięgnął po gigantyczną wygraną pieniężną. Zwycięstwa w kolejnych konkursach dają skoczkom wysokie nagrody od organizatorów. Nie mogą się one niestety porównywać z tymi, które otrzymują choćby piłkarze, jednak Dawid Kubacki w tym roku nie może narzekać na swoją sytuację na światowych skoczniach.

Zawalił się jeden z największych stadionów w Rosji. Dron z kamerą nagrał moment katastrofy (WIDEO)Zawalił się jeden z największych stadionów w Rosji. Dron z kamerą nagrał moment katastrofy (WIDEO)Czytaj dalej

Ile zarabia Dawid Kubacki? Polak otrzymuje wielkie pieniądze

Zwycięstwa w Pucharze Świata pozwalają Dawidowi Kubackiemu wzbogacić się. Dawid Kubacki wystąpił w tym sezonie w 21 konkursach w prestiżowych zawodach, w związku z czym uzbierał aż 120 tysięcy franków w związku z nagrodami za zwycięstwa i miejsca w czołówce rankingu. Jego nagroda przekroczyła już równowartość 500 tysięcy złotych, co zasługuje na uznanie.

Przez lata Dawid Kubacki nie osiągał tak dobrych wyników, jednak ten sezon jest dla niego przełomowy. Udało mu się wyjść z cienia Kamila Stocha, a ostatnio osiąga wręcz lepsze rezultaty od idola dziesiątek tysięcy Polaków. Nic dziwnego, że przełożyło się to na nagrody finansowe.

Ile zarabia Dawid Kubacki? Mowa o ogromnych kwotach

Pozostaje nam jedynie cieszyć się z tego, że Dawid Kubacki w końcu spotkał się z unaniem, na jakie zasługuje, a jego głośne triumfy są odpowiednio nagradzane przez organizatorów konkursów narciarskich. Kolejne zwycięstwa mogą mu pozwolić zbliżyć się do ostatecznej nagrody w wysokości zbliżającej się do miliona złotych.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News