Krzysztof Piątek
Instagram
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 4 Lutego 2020

Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg

Krzysztof Piątek jest kreowany na nową gwiazdę Herthy Berlin. Jego zarobki odzwierciedlają pozycję w nowym klubie. Pensja Polaka może przyprawić o zawrót głowy.

Krzysztof Piatek już w AC Milan zarabiał na poziomie topowych graczy ligi. W porównaniu z pensją, na którą mógł liczyć w Ekstraklasie jest to prawdziwa finansowa przepaść. Transfer do Herthy sprawił, że na koncie Polaka pojawiło się jeszcze więcej pieniędzy.

Ile zarabia Krzysztof Piątek?

Kluby nie ujawniają dokładnych danych finansowych, jednak pozycja w zespole pozwala oszacować, ile zarabia Krzysztof Piątek. Gracz Herthy w Milanie mógł liczyć na 1,8 mln euro rocznie. Był to dopiero 16. wynik w zespole Rossonerich. Obok rosnącej konkurencji finanse mogły być jednym z powodów, dla których Piątek opuscił Mediolan.

Dla porównania Arkadiusz Milik zarabiał 2,5 mln euro, a Wojciech Szczęsny 3,5 mln euro. Mniej pieniędzy co miesiąc otrzymywał natomiast Piotr Zieliński (1,1 mln euro).

Krzysztof Piatek - dodatkowe zarobki

Nie jest tajemnicą, że podczas transferów między zespołami część pieniędzy trafia na konto piłkarza, który zmienia barwy klubowe.Tak mogło być również w przypadku Krzysztofa Piątka. Polak cieszył się ogromnym zainteresowaniem europejskich klubów, dlatego mógł przebierać w ofertach. Hertha Berlin, aby przekonać Piątka do transferu, mogła zaoferować mu dodatkowe pieniądze.

Kolejne zarobki gwarantują Piątkowi reklamy i sponsoring. Na jego Instagramie widzimy jak prezentuje produkty spożywcze i odzieżowe. To kolejne źródło dochodu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar dostał najgłupszą kartkę w historii futbolu. Powód całkowicie niezrozumiały
  2. Niesamowity wyczyn Cristiano Ronaldo. Powtórzył legendarne osiągnięcie, co za zawodnik
  3. Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysoko
  4. Nowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklasków
  5. Michal Doleżal ogłosił skład Polaków na turniej w Willingen. Spora niespodzianka
  6. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News