Ile zarabia Piotr Żyła?
YouTube - TVP
Autor Piotr Bernaciak - 19 Lutego 2020

Ile zarabia Piotr Żyła? Nasz skoczek zapracował na prawdziwą fortunę

Ile zarabia Piotr Żyła? Jeden z najbardziej znanych polskich skoczków może liczyć na prawdziwą fortunę. Wszystko przez jego ostatnie dobre występy, między innymi triumf na skoczni w Kulm.

Ile zarabia Piotr Żyła? Polski skoczek od lat uczestniczy w zgrupowaniach kadry narodowej, dzięki czemu jest obecnie rozpoznawany przez niemalże każdego polskiego kibica. Nie da się ukryć, że w ostatnich latach stał się on bardzo popularny, do czego doszło między innymi poprzez jego występy przed kamerą. Tysiące kibiców rozpoznają naszego reprezentanta.

Gdy tylko zaczyna się sezon skoków narciarskich, polscy kibice często mówią o tym, jak radzi sobie Piotr Żyła. Nasz skoczek od lat pokazuje, że zasługuje na miejsce w naszej drużynie narodowej i stanowi ważne wsparcie dla Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Mówi się wręcz, że bez niego drużyna polskich skoczków z pewnością nie byłaby taka sama. Ile zarabia Piotr Żyła?

Mecz Ligi Mistrzów zostanie odwołany? Piłkarze wściekli wobec gry w obecnych warunkachMecz Ligi Mistrzów zostanie odwołany? Piłkarze wściekli wobec gry w obecnych warunkachCzytaj dalej

Ile zarabia Piotr Żyła? W grze wielkie pieniądze

Skoczkowie mogą liczyć na pieniądze od FIS za udział w niemal każdym konkursie. Co ciekawe, stawki rosną adekwatnie do tego, jakie postępy czynią dani zawodnicy. Jeżeli uda im się awansować do drugiej serii, otrzymują kolejne kwoty, natomiast jeżeli uda im się zająć miejsca w czołówce, wtedy stawka jest proporcjonalnie wyższa. Najlepsi mogą cieszyć się z ogromnych zarobków.

Najnowsze zwycięstwo Piotra Żyły w Kulm pozwoliło mu wspiąć się w rankingu najlepiej zarabiających skoczków tego sezonu. Obecnie zajmuje on w nim 9. miejsce, a tej zimy udało mu się zarobić 64250 franków szwajcarskich, co stanowi ponad 250 tysięcy złotych. Z pewnością Piotr Żyła nie może narzekać na zarobki w trakcie tego sezonu Pucharu Świata.

Łukasz Piszczek zapisał się w historii Borussii Dortmund. Dwa wybitne osiągnięcia PolakaŁukasz Piszczek zapisał się w historii Borussii Dortmund. Dwa wybitne osiągnięcia PolakaCzytaj dalej

Ile zarabia Piotr Żyła? Polak w czołówce rankingu

W tym sezonie Żyła póki co jest 9. na liście najlepiej zarabiających skoczków, wyprzedzają go między innymi dwaj Polacy. Dawid Kubacki i Kamil Stoch mogą liczyć na znacznie większe pieniądze, jednak znajdują się oni wyżej w rankingu Pucharu Świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: makabra w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]
  2. Akcja policji w centrum handlowym. Kupiłeś taką zabawkę? Natychmiast ją wyrzuć
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Zaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektów
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News