Informacje
Facebook PKO Ekstraklasa
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Października 2020

COVID-19 w kolejnych klubach Ekstraklasy. Oficjalne doniesienia, liga pod znakiem zapytania?

Informacje opublikowane przez kolejne kluby Ekstraklasy są iście szokujące. We wtorek okazało się, że wśród zawodników i pracowników kolejnych trzech drużyn naszej ligi, pojawiły się przypadki zakażenia koronawirusem. Po epidemii w Pogoni Szczecin i pojedynczych przypadkach w innych klubach sytuacja zaczyna robić się dramatyczna. Powstaje pytanie, czy Ekstraklasie uda się kontynuować rozgrywki?

Informacje, jakie ukazały się we wtorek, wstrząsnęły Polską. Podczas gdy kibice myślą już o meczach z udziałem reprezentacji, kolejne kluby Ekstraklasy przekazały oficjalnie, że w ich zespołach pojawiły się przypadki koronawirusa. Istnieje obawa, że rozgrywki ligowe zostaną wstrzymane z powodu kolejnych zachorowań.

Legia Warszawa bez trenera. W trakcie superpucharu pojawi się inne nazwisko, to legenda klubuLegia Warszawa bez trenera. W trakcie superpucharu pojawi się inne nazwisko, to legenda klubuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Odbierzesz telefon, powiesz jedno konkretne słowo i będzie po Tobie. Oszuści nie mają litości
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?


Informacje z klubów Ekstraklasy o COVID-19, kolejni chorzy

Kolejne niezwykle niepokojące informacje w związku z koronawirusem otrzymali kibice piłki nożnej w Polsce. Potwierdzone zostały kolejne przypadki zachorowań wśród członków klubów występujących w Ekstraklasie. We wtorek informację o wykryciu COVID-19 wśród swoich pracowników podały Stal Mielec, Piast Gliwice i Cracovia. Sytuacja w polskiej lidze robi się bardzo zła.

- Informujemy, że zgodnie z zaleceniami zespół, sztab oraz pracownicy Piasta Gliwice przeszli badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. W dwóch przypadkach test dał wynik pozytywny. Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury i podjął odpowiednie działania. Osoby z pozytywnym wynikiem zostały odizolowane i przebywają na kwarantannie - napisano w oświadczeniu na stronie internetowej Piasta Gliwice, w którym pojawiły się dwa przypadki infekcji.

Na jaw wyszło, jaki majątek ma Anna Lewandowska. Ewa Chodakowska będzie wściekła, może pomarzyć o takim bogactwieNa jaw wyszło, jaki majątek ma Anna Lewandowska. Ewa Chodakowska będzie wściekła, może pomarzyć o takim bogactwieCzytaj dalej


Rozgrywki Ekstraklasy stają pod znakiem zapytania?

- W niedzielę zawodnicy, przedstawiciele sztabu oraz pracownicy FKS Stal Mielec SA przeszli badania wymazowe pod kątem obecności wirusa SARS-CoV-2. Wyniki kilku próbek dały wynik pozytywny. Osoby te niezwłocznie rozpoczęły izolację. Klub w podjętych działaniach postępuje według wytycznych Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Mielcu oraz Zespołu Medycznego PZPN. W związku z zaistniałą sytuacją Sklepik Stali Mielec pozostaje zamknięty do odwołania. Nie odbędzie się także planowany na piątek mecz kontrolny z drużyną Puszczy Niepołomice - napisano na stronie internetowej Stali Mielec.

W Cracovii natomiast zachorowała jedna osoba, ale mimo to pojawiło się zagrożenie, że mecz o Superpuchar Polski z Legią Warszawa, który zaplanowano na 9 października, nie dojdzie do skutku. Pojawia się coraz więcej głosów, że także rozgrywki Ekstraklasy mogą zostać znacznie utrudnione z powodu kolejnych zachorowań.

Źródło; Stal Mielec, Piast Gliwice, Cracovia, Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News