Jack Grealish
CARL RECINE/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 19 Czerwca 2020

Jack Grealish stanie przed sądem

Jack Grealish będzie musiał stanąć przed sądem. Angielskie władze nie zamierzają odpuścić piłkarzowi, który w marcu uczestniczył w kolizji. Piłkarz Aston Villi otrzymał już wezwanie do pojawienia się w sądzie. Sam zainteresowany przeprasza za swój występek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanów
  2. Czarny scenariusz spełni się błyskawicznie. Eksperci nie mają złudzeń, że najbliższe miesiące będą najważniejsze
Antoni Szarmach nie żyje. Polska straciła jednego z pionierów nietypowej aktywności sportowejAntoni Szarmach nie żyje. Polska straciła jednego z pionierów nietypowej aktywności sportowejCzytaj dalej

W marcu bieżącego roku, Jack Grealish zdecydował się na przejażdżkę swoim Range Roverem, mimo obostrzeń, jakie wówczas były wprowadzone na terenie Wielkiej Brytanii. Pomocnik złamał ówczesne zasady, a przy tym spowodował stłuczkę z dwoma zaparkowanymi pojazdami.

- Od razu wiedziałem, że muszę wyjść i przeprosić. Nie chciałem chować się za klubowym oświadczeniem – powiedział piłkarz.

Choć Grealish natychmiast przeprosił za swoje zachowanie, jednakże policja nie zamierzała odpuszczać sprawy. W wyniku śledztwa prowadzonego przez funkcjonariuszy z West Midlands, Grealish został oskarżony o prowadzenie auta bez należytej ostrożności oraz fakt, że nie zgłosił kolizji.

Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanówPudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanówCzytaj dalej

Jack Grealish będzie musiał stawić się w sądzie

„Dochodzenie rozpoczęło się po tym, jak otrzymaliśmy doniesienie o uderzeniu auta w inne zaparkowane pojazdy oraz ucieczce pieszo kierowcy. 24-latek z Barnt Grent w Worcestershire otrzymał pocztowe wezwanie do stawienia się w sądzie w Birmingham 25 sierpnia" - można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu policji.

Piłkarz oprócz przeprosin powiedział również, że jest teraz wystarczająco dojrzały, by wiedzieć, że popełnił błąd.

- Wiem, że jestem piłkarzem, ale nadal jestem też człowiekiem. Wszyscy popełniamy błędy. Ja wiem, że taki popełniłem – dodał Grealish.

Jack Grealish jest wychowankiem Aston Villi i wystąpił w brawach tego klubu w 178 meczach, w których zdobył 24 bramki i zanotował 31 asysty. W ostatnich dniach głośno mów się, że pomocnik ma dołączyć do Manchesteru United, co może być prawdą, ponieważ Lwy na najprawdopodobniej pożegnają się z Premier League. Portal transfermarkt wycenia Grealisha na 30,50 mln euro.

Źródła: WP Sportowe Fakty, transfermarkt

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie
  2. Susza powoduje absurdalne ceny truskawek. W kilku regionach Polski sytuacja jest bardzo ciężka
  3. Niemcy ocenili Roberta Lewandowskiego za cały sezon. Wyjątkowe słowa, mogą je usłyszeć jedynie nieliczni
  4. Piłkarz PSG zdradził całą prawdę o tym, co dzieje się na imprezach Neymara. Opowiedział wszystko ze szczegółami
  5. Antoni Szarmach nie żyje. Polska straciła jednego z pionierów nietypowej aktywności sportowej
  6. Prawdziwy biały kruk - Fiat 125p kamper odnalazł się w Wielkiej Brytanii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News