Jakub Błaszczykowski
commons.wikimedia.org/Chensiyuan/creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en/zmiana rozmiaru
Autor Aleksy Kiełbasa - 28 Września 2020

Jakub Błaszczykowski zakażony koronawirusem. Co dalej z Wisłą Kraków?

Jakub Błaszczykowski otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Choć od dwóch dni i oficjalnego komunikatu Wisły Kraków wiadomo było o zakażeniach w klubie, to do tej pory nie podano jednak dokładnych nazwisk. Te udało się ustalić portalowi Interia.pl. Piłkarz ma czuć się nie najlepiej i od kilku dni przebywa już na kwarantannie. Jak się okazuje, zarażony jest również jego brat i prezes klubu, Dawid Błaszczykowski.

PKO Ekstraklasa została w ostatnich dniach wręcz „zalana” przez koronawirusa. Regularne badania przeprowadzane są tylko w klubach, które występują w europejskich pucharach, czyli na ten moment są to Lech Poznań i Legia Warszawa. W innych drużynach testy przeprowadzane są tylko w przypadku niepokojących sytuacji. Tak było w Pogoni Szczecin, gdzie w minionym tygodniu potwierdzono aż 30 przypadków zarażenia COVID-em 19. Pozytywny wynik testu otrzymał również opiekun Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik. Teraz okazuje się, że Wisła Kraków może mieć spore problemy, ponieważ Jakub Błaszczykowski jest zarażony koronawirusem. Ponadto otrzymano jeszcze 2 pozytywne wyniki, ale to nie wszystkie zawirowania Białej Gwiazdy.

Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"

Jakub Błaszczykowski ma koronawirusa. Nie czuje się najlepiej

Jakub Błaszczykowski otrzymał pozytywny wynik testu na obecność COVID-u 19. Kapitan Wisły Kraków jest od kilku dni na kwarantannie i niestety, ale niezbyt dobrze znosi chorobę, przynajmniej takie informacje podaje TVP Sport. W izolacji przebywa również jego brat, Dawid, który jest jednocześnie prezesem Białej Gwiazdy. Niestety, ale zakażenia Błaszczykowskich to nie jedyny problem krakowskiego klubu.

Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćIle zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćCzytaj dalej

Sytuacja w Wiśle Kraków nie jest dobra

Wisła Kraków nie prezentuje się dobrze na starcie tego sezonu PKO Ekstraklasy. Piłkarze spod Wawelu nie odnieśli jeszcze żadnego zwycięstwa i plasują się na 12 miejscu w tabeli. Dodatkowo ich gra nie napawa optymizmem. To jednak jeszcze nie wszystko. Otóż nie wiadomo, kto jest trzecią osobą zarażoną, a nie najlepiej ma czuć się Gieorgij Żukow, który z tego powodu został zdjęty po pierwszej połowie w ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze. Podobnie jest w przypadku innych 3 piłkarzy, którzy mają zbliżone symptomy co Kazach. Choć otrzymali oni negatywne wynik testów, to nie można mieć 100% pewności, co do ich zdrowia. Jeśli okaże się, że faktycznie są zarażeni, to najbliższa przyszłość drużyny z Reymonta może być bardzo skomplikowana.

Źródła: TVP Sport, Interia Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracować
  4. Jerzy Brzęczek z koronawirusem. Wiemy co z najbliższym zgrupowaniem kadry
  5. Mateusz Borek wulgarnie skomentował triumf Błachowicza. Internet płonie po wyczynie Polaka
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News