Jakub Błaszczykowski
AFPEAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Maja 2020

Klopp opowiada o konflikcie z Błaszczykowskim. Doszło do ostrej konfrontacji 

Jakub Błaszczykowski jest jednym z najbardziej cenionych piłkarzy w najnowszej historii Borussii Dortmund. Z niemieckim klubem odniósł ogromne sukcesy. Jak się okazuje, w szatni drużyny nie zawsze było kolorowo, a polski zawodnik był nawet skonfliktowany z ówczesnym trenerem Juergenem Kloppem.

Jakub Błaszczykowski był jednym z członków złotego, polskiego trio Borussii Dortmund w czasach, gdy dowodził nią Juergen Klopp. Polakowi jednak nie zawsze było po drodze z niemieckim szkoleniowcem, o czym obecny manager Liverpoolu opowiedział w wywiadzie.

Anna Lewandowska zdradziła, co jest dla niej najważniejsze w życiu. Wzruszające słowa trenerkiAnna Lewandowska zdradziła, co jest dla niej najważniejsze w życiu. Wzruszające słowa trenerkiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara


Jakub Błaszczykowski był skonfliktowany z Juergenem Kloppem

Sytuacja, którą po latach postanowił przytoczyć Juergen Klopp, miała miejsce jeszcze przed najlepszym okresem drużyny. W sezonie 2010/2011 Niemiec usłyszał wypowiedź polskiego pomocnika, której udzielił podczas pobytu na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Błaszczykowski narzekał w niej, że ostatnio dwukrotnie nie znalazł się w pierwszym składzie Borussii na mecz ligowy. Kloppa zdenerwowało zachowanie podopiecznego.

- W trakcie wyjazdu na mecze reprezentacji Kuba udzielił wywiadu, podczas którego narzekał, że dwa razy nie zagrał w pierwszym składzie. Kiedy wrócił już do klubu, chciałem to wyjaśnić. Podszedłem do niego i powiedziałem: "Kuba, może w tym wywiadzie były jakieś błędy w tłumaczeniu? Czy mógłbyś nam zdradzić, co naprawdę powiedziałeś?". Nie był zachwycony tymi pytaniami. - powiedział w rozmowie ze spox.com Niemiec.

Media obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobąMedia obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobąCzytaj dalej


Niemiecki trener zdradził kulisy kłótni z polskim piłkarzem

Juergen Klopp postanowił po prostu wyjaśnić Błaszczykowskiemu, że to chwilowa sytuacja i jeśli na treningach potwierdzi, że znajduje się w lepszej od rywali do miejsca w składzie dyspozycji, to będzie wybiegał na boisko w pierwszej jedenastce.

- Powiedziałem też, że jeśli myśli, iż stracił miejsce w składzie tylko dlatego, że musi grać 18-letni idol kibiców, to oszalał. To był mały konflikt i już dawno o nim zapomniałem. Do tej pory utrzymuję kontakt z Kubą. - dodał niemiecki trener Liverpoolu.

18-letnim idolem, którego miał na myśli Klopp, był wówczas Mario Goetze.

Źródło: spox.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier Polski nie powiedział całej prawdy o częściowym otwarciu granic. Wielu Polaków będzie wściekłych
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Fatalne wieści, ciebie też mogą nagle odłączyć od prądu. Sytuacja jest bardzo ciężka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News