Jakub Błaszczykowski
instagram.com/kuba.blaszczykowski
Autor Piotr Mika - 25 Sierpnia 2020

Jakub Błaszczykowski odizolowany od drużyny. Tajemnicza sprawa, zadecydowały względy bezpieczeństwa

Jakub Błaszczkowski ma za sobą intensywny poniedziałek. Wczoraj Wisła Kraków poinformowała, że 34-letni zawodnik przedłużył swoją umowę o kolejny rok, a później w meczu przeciwko Jagiellonii Białystok doświadczony pomocnik zdobył bramkę na wagę remisu. Niestety, po jego zakończeniu zawodnik musiał zostać odizolowany od reszty drużyny i będzie musiał przejść dodatkowe badania.

Jakub Błaszczykowski jest kluczową postacią Wisły Kraków w ostatnich miesiącach. Wybitny reprezentant Polski wsparł akcję ratowania klubu własnymi pieniędzmi oraz wspomaga go sportowo w walce o utrzymanie w Ekstraklasie. W poniedziałek Wisła zagrała pierwszy mecz nowego sezonu, jednak po spotkaniu doszło do niebezpiecznej sytuacji, po której kapitan Wisły będzie musiał przejść dodatkowe badania.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gatunek owada zabójcy zadomowi się w Polsce na dobre? Powikłania po ugryzieniu są niewyobrażalne, eksperci zabrali głos
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. TVN przekazał pilny alarm, decyzja zapadła nagle. Zagrożenie zdrowia i życia
Robertowi Lewandowskiemu kończy się kontrakt. Wielki transfer bardzo prawdopodobnyRobertowi Lewandowskiemu kończy się kontrakt. Wielki transfer bardzo prawdopodobnyCzytaj dalej

Jakub Błaszczykowski odizolowany od drużyny

Początek tygodnia w Wiśle Kraków zapowiadał się całkiem udanie. Klub przedłużył o rok umowę ze swoim kapitanem i jednym z kluczowych piłkarzy, a także właśnie za sprawą jego bramki udało się wywieźć punkt z trudnego terenu w meczu z Jagiellonią Białystok. Niestety, dobre humory popsuł jeden z fanów, kóry postanowił zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem.

Już po zakończeniu spotkania na murawę stadionu Jagiellonii dostał się jeden z kibiców gospodarzy wraz ze swoimi dziećmi. Najpierw zrobił on kilka zdjęć swoim pociechom w towarzystwie Kuby, a później sam zrobił sobie z nim "selfie". Mężczyzna odstąpił od kapitana Wisły dopiero po interwencji służb porządkowych. Cała ta sytuacja zakończyła się w nieprzyjemny dla zawodnika sposób, ponieważ musiał zostać odizolowany od zespołu.

Robert Lewandowski nagrał wideo z szatni Bayernu Monachium. Nagle zwrócił się do swojego kolegi, jego słowa podbiły siećRobert Lewandowski nagrał wideo z szatni Bayernu Monachium. Nagle zwrócił się do swojego kolegi, jego słowa podbiły siećCzytaj dalej

Niezwłoczna decyzja klubu i dodatkowe badania

Po tej sytuacja Wisła Kraków podjęła natychmiastową decyzję o izolacji zawodnika, który nie nie wrócił do Krakowa autokarem wraz z resztą drużyny. Od razu po powrocie innym środkiem transportu zawodnik miał udać się na badania, aby upewnić się, że kontakt z przypadkowym kibicem nie skończył się zakażeniem.

- Nasz kapitan nie wraca do Krakowa autokarem z całym zespołem. Po tym, co zaszło na murawie, musieliśmy odizolować Kubę, który niezwłocznie po powrocie przejdzie testy na obecność koronawirusa - powiedziała w rozmowie z TVP Karolina Biedrzycka, rzeczniczka prasowa Wisły.

Co więcej, kłopoty w tej sytuacji może mieć też sama Jagiellonia. Jako organizator meczu klub nie dopilnował, aby nikt z postronnych osób nie mógł dostać się w pobliże zawodników. Sprawą zajmie się Komisja Ligi, która może zadecydować o karze finansowej lub nawet zakazie stadionowym dla Jagiellonii.

Źródło: meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paragon za litr jagód albo kilogram ziemniaków sprzedawanych przy drodze. Obowiązek nie obejmie jednak każdego
  2. Naukowcy odkryli nowe ognisko promieniowania w Czarnobylu. Niezwykle niebezpieczne zjawisko
  3. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)
  4. Dawid Kubacki zdeklasował rywali podczas dzisiejszego konkursu. Trzech Polaków na podium, niewyobrażalny sukces
  5. Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News