Jakub Błaszczykowski
Instagram/Jakub Błaszczykowski
Autor Bartosz Goluch - 28 Czerwca 2020

Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę

Jakub Błaszczykowski musiał przedwcześnie zejść z boiska w meczu z Górnikiem Zabrze. Uraz kapitana zmącił radość w zespole Wisły po cennym zwycięstwie 1:0. Uraz Błaszczykowskiego może być bowiem naprawdę poważny.

Według wstępnych informacji Błaszczykowski po trzydziestu minutach gry doznał urazu mięśnia dwugłowego uda. Po jednym z pojedynków biegowych reprezentant Polski musiał opuścić boisko. Na twarzy kapitana Wisły malował się grymas bólu. Za Błaszczykowskiego na murawę wszedł Rafał Boguski.

Piękna polska siatkarka odsłoniła swoje wdzięki. Pokazała smukłe ciało i nieznany talent (FOTO)Piękna polska siatkarka odsłoniła swoje wdzięki. Pokazała smukłe ciało i nieznany talent (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramat dwóch polskich sportsmenek. Zostały potrącone przez samochód, teraz walczą o życie i zdrowie. Dramatyczny apel o pomoc, liczy się każda złotówka
  2. Dwie dziewczynki nie żyją, odpoczywały latem na hamaku. Rodzice ostrzegają

Jakub Błaszczykowski z urazem. Wróciły stare demony

Błaszczykowski nie po raz pierwszy ma problem z mięśniem dwugłowym. Przez urazy uda skrzydłowy Wisły opuścił już bardzo wiele meczów, jeszcze w czasach gry w Bundeslidze czy Serie A. Na razie nie wiadomo jak poważna jest kontuzja Kuby. Jak podaje Sport.pl, wszystko wyjaśni badanie USG i rezonans magnetyczny.

W najgorszym wypadku Błaszczykowskiego nie zobaczymy już do końca sezonu. Wszystko zależy od tego, czy mięsień został naciągnięty, czy naderwany. W pierwszym przypadku Kubę czeka kilkanaście dni przerwy, natomiast w drugim kilka tygodni.

Wielki dramat Justyny Kowalczyk. Jej dziecko zmarło. Wyznanie polskiej mistrzyni poruszyło nas do łez, bolesna prawdaWielki dramat Justyny Kowalczyk. Jej dziecko zmarło. Wyznanie polskiej mistrzyni poruszyło nas do łez, bolesna prawdaCzytaj dalej

Ważne zwycięstwo Wisły, utrzymanie coraz bliżej

Dzięki zwycięstwu z Górnikiem Zabrze Wisła oddaliła się od strefy spadkowej na dystans 8 punktów. Wydaje się, że nawet bez swojego lidera na placu gry, krakowianie nie powinni przegrać batalii o utrzymanie w lidze. Niestety, biorąc pod uwagę, że Wisła kończy sezon 18 lipca, scenariusz według którego Błaszczykowski już nie wystąpi, wydaje się bardzo prawdopodobny.

Jakub Błaszczykowski jest jednym z ojców niemal pewnego utrzymania Wisły. Przyczynił się do niego również jako członek zarządu, ale przede wszystkim na murawie. Skrzydłowy zdobył w tym sezonie Ekstraklasy 7 goli i zaliczył 5 asyst w 21 występach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka podjęła ważną decyzję. Sprawa dotyczy nowych cen po zmianie VAT
  2. Sytuacja bez precedensu. Iran wydał nakaz aresztowania Donalda Trumpa
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News