Jakub Błaszczykowski
facebook.com/jakubblaszczykowski
Autor Mateusz Wysokiński - 29 Sierpnia 2020

Jakub Błaszczykowski przeszedł test na obecność koronawirusa. Wiemy, czy jest chory, pilne doniesienia w sprawie piłkarza

Jakub Błaszczykowski przeszedł testy na obecność koronawirusa. Tuż po ostatniej ligowej kolejce przeciwko Jagiellonii Białystok doszło do kontaktu między piłkarzem, a przypadkowymi fanami. Stworzyło to ryzyko potencjalnego zachowania Błaszczykowskiego. Teraz wiemy już, czy reprezentant Polski jest rzeczywiście chory i czy jego stan pozwoli mu na dzisiejszy występ przeciwko Śląskowi Wrocław.

Jakub Błaszczykowski ma za sobą wyjątkowo stresujący czas. Tuż po meczu z Jagiellonią Białystok zrobił sobie on zdjęcie z fanami, którzy zaczepili go po występie Wisły Kraków. Sam piłkarz nie spodziewał się, że na jego zachowanie zareaguje PZPN, który zleci mu badania na obecność koronawirusa. Teraz wiemy już więcej o stanie zdrowia byłego gwiazdora Bundesligi i wiemy, czy będzie on w stanie wystąpić w trakcie ligowej kolejki przeciwko Śląskowi Wrocław.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa. Przybywa zarażonych
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami
Fanka obroniła Justynę Żyłę. Zaczęła wyzywać Piotra pod zdjęciem celebrytki, Fanka obroniła Justynę Żyłę. Zaczęła wyzywać Piotra pod zdjęciem celebrytki, "masakra, wstyd" (FOTO)Czytaj dalej

Jakub Błaszczykowski został zbadany na obecność koronawirusa. W trakcie meczu z Jagiellonią doszło do poważnego zaniedbania

O zaniedbaniu w trakcie meczu między Wisłą Kraków a Jagiellonią poinformowały władze klubu z Białegostoku, które przyznały, że nie przypilnowały, aby na murawie nie znajdował się ani jeden kibic. Władze klubu przekazały specjalny komunikat, a Błaszczykowski został odizolowany od drużyny i trenował indywidualnie oraz został poddany testowi na obecność koronawirusa.

- Po ostatnim gwizdku sędziego meczu pomiędzy Jagiellonią Białystok a Wisłą Kraków doszło do incydentu, który nie miał prawa się wydarzyć. Naruszony został art.54 pkt 1 ppkt.1 ustawy z dnia 29 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych. Punkt ten mówi o przebywaniu nieuprawnionej do tego osoby w miejscu nieprzeznaczonym dla publiczności, co podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny. W tym przypadku było to wejście na murawę w celu zrobienia zdjęcia z zawodnikiem drużyny gości. Klub podjął działania mające na celu zabezpieczenie dowodów naruszenia, a wyjaśnieniem sprawy zajmują się uprawnione do tego podmioty. Chcemy przeprosić naszych gości za ten incydent i wszelkie niedogodności, które z niego wynikają. Wydarzenie, o którym mowa sprawiło też, że przeprowadzimy weryfikację zabezpieczeń w poszczególnych strefach. Z uwagi na to, że Jagiellonia od lat jest wysoko oceniana w kategoriach organizacji zawodów sportowych, zależy nam na usprawnieniu systemu bezpieczeństwa, tak aby do podobnych incydentów nie doszło w przyszłości - napisały władze Jagiellonii.

Pep Guardiola nagle zjawił się w Barcelonie. Media są przekonane, powód mógł być tylko jedenPep Guardiola nagle zjawił się w Barcelonie. Media są przekonane, powód mógł być tylko jedenCzytaj dalej

Wiemy, czy Jakub Błaszczykowski jest chory. Mamy komunikat ze strony Wisły

Na całe szczęście kibiców z Krakowa, a także samego Błaszczykowskiego - jest on zdrowy. Przeszedł test na koronawirusa, który dał wynik ujemny, a sam piłkarz będzie mógł wystąpić w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław.

- Jakub Błaszczykowski otrzymał wynik testu na obecność koronawirusa - jest on ujemny. Oznacza to, że kapitan Białej Gwiazdy będzie mógł wystąpić w meczu ze Śląskiem. - napisała na swoim Twitterze rzeczniczka "Białej Gwiazdy", Karolina Biedrzycka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości
  2. Naukowcy biją na alarm. Toksyczne panele słoneczne zatruwają środowisko
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News