Jakub Błaszczykowski przedłużył kontrakt
Autor Piotr Bernaciak - 10 Lipca 2019

Jakub Błaszczykowski przedłużył kontrakt z Wisłą

Jakub Błaszczykowski będzie w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie dalej reprezentował barwy Wisły Kraków. Doświadczony skrzydłowy przedłużył umowę z Białą Gwiazdą. Kibice krakowian nie kryją wielkiej radości z ogłoszenia tej ważnej informacji.

Jakub Błaszczykowski przedłużył swój kontrakt z Wisłą Kraków. Początkowo skrzydłowy reprezentacji Polski związał się z Białą Gwiazdą kontraktem na pół roku po odejściu z Wolfsburga, po czym miał ponownie zdecydować o swojej przyszłości. Ostatecznie były kapitan biało-czerwonych stwierdził, że dobrze czuje się właśnie w stolicy Małopolski i postanowił, że zostanie tam na dłużej.

Kibice klubu z Krakowa nie kryją, że wiadomość potwierdzona dziś przez klub jest jedną z najważniejszych informacji tego lata. Każdy widział, jaki wpływ miał Błaszczykowski na drużynę w meczach rundy wiosennej, w których wystąpił. Jego wartość dla zespołu była nieoceniona, w związku z czym podpisanie kontraktu jest przez wielu odbierane jako znacznie lepsza wiadomość, niż jakikolwiek transfer.

Polski sędzia zatrzymany przez CBA!Polski sędzia zatrzymany przez CBA!Czytaj dalej

Jak się dowiedzieliśmy, Jakub Błaszczykowski zostanie piłkarzem Wisły Kraków na cały nadchodzący sezon, w związku z czym z pewnością znów strzeli kilka ważnych goli i przysłuży się drużynie w walce o najwyższe cele.

W minionym sezonie reprezentant Polski wystąpił w ośmiu meczach, co było spowodowane kontuzją. Pomimo tego udało mu się strzelić pięć goli, zaliczając do tego dwie asysty. Bardzo prawdopodobne jest, że uda mu się poprawić ten wynik w nowym sezonie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News