Jakub Moder
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Aleksy Kiełbasa - 30 Października 2020

Fatalne wieści dla kibiców Lecha Poznań. Chodzi o Jakuba Modera

Kibice Lecha Poznań będą bardzo zawiedzeni. Według nieoficjalnych informacji, które mają być pewne w 100%, Jakub Moder na pewno przeniesie się do Brighton już zimą. Decyzja miała zostać już podjęta. Dla Kolejorza będzie to ogromne utrudnienie w kontekście walki o mistrzostwo Polski oraz ewentualną dalszą grę w Lidze Europy.

Kariera Jakub Modera w ostatnich miesiącach nabrała ogromnego rozpędu. Choć Pomocnik Lecha Poznań już przez niemal cały poprzedni sezon dawał znać o swoich umiejętnościach, to jednak ten rok jest dla niego wyjątkowy.

Zaledwie 21-letni pomocnik nie dość, że w trakcie ostatnich 10 miesięcy stał się podstawowym piłkarzem Lecha Poznań, który stanowi o sile środka pola. To minionego lata został już kupiony przez występujący w Premier League Brighton oraz zdążył rozegrać 3 mecze w seniorskiej reprezentacji Polski.

Jednak ta sielanka nie dla wszystkich będzie trwała tak samo długo, bowiem kibice Dumy Wielkopolski mogą czuć duży zawód.

Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne bogactwo, takie luksusy mogą się tylko śnić (FOTO)Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne bogactwo, takie luksusy mogą się tylko śnić (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  2. TVN pilnie ostrzega Polaków. Zacznie się już dzisiaj, ogromne niebezpieczeństwo i zagrożenie aż do soboty
  3. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Stanisław Gazda, gwiazdor miał 82 lata

Jakub Moder nie pomoże Lechowi wiosną

Jak udało się dowiedzieć wydawcy TVP Sport, Konradowi Mazurowi, Jakub Moder na pewno już zimą przeniesie się do Brighton.

Choć są to nieoficjalne informacje, to jak sam zainteresowany mówi, są one potwierdzone. Oznacza to, że 21-latek nie pomoże Lechowi Poznań w walce o mistrzostwo Polski oraz w rozgrywkach Ligi Europy, jeśli Dumie Wielkopolski uda się awansować do kolejnej fazy.

Piotr Żyła nie jest katolikiem. Na jaw wyszła prawdziwa wiara skoczka, Polacy nie mieli pojęciaPiotr Żyła nie jest katolikiem. Na jaw wyszła prawdziwa wiara skoczka, Polacy nie mieli pojęciaCzytaj dalej

Moder opuści Lecha Poznań zimą. Czy to dobry ruch?

Nie do końca możemy być pewni, czy to dobra decyzja. Z pewnością jakiś wpływ na nią miał sam Jakub Moder, ale jest to nieco ryzykowny ruch biorąc pod uwagę czerwcowe Euro 2020.

Nie jest bowiem pewne, czy 21-letni pomocnik Lecha Poznań otrzyma w Brighton odpowiednią ilość minut, aby być gotowym na turniej. Pocieszający jest jednak fakt, że opiekun angielskiego zespołu Graham Potter nie boi się stawiać na młodych piłkarzy, a można nawet powiedzieć, że robi to zdecydowanie często.

Odejście Modera zimą nie jest w 100% przesądzone, bowiem nie ma jeszcze oficjalnej informacji ze strony klubów, ale wydaje się, iż kibice Lecha Poznań muszą być przygotowani na rozstanie z jednym ze swoich liderów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poszła na zakupy do Auchan i poczuła ogromne zagrożenie. Wezwała policję
  2. Bardzo niebezpieczne oszustwo. Cyberprzestępcy podszywają się pod WHO
  3. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  4. Ciężka sytuacja Lecha Poznań. Najwięksi rywale bezlitośni, awans z grupy niemożliwy?
  5. Klasyk w Pucharze Polski odwołany. Kibice nie kryją rozczarowania
  6. Rozpędzony czołg z impetem wjechał w osobową Skodę. Niezwykły wypadek - Wideo
  7. Washington Post: otrzymał 27 ciosów nożem, bo poprosił o założenie maseczek

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News