Jakub Rzeźniczak
AFP/EAST NEWS
Autor Aleksy Kiełbasa - 5 Listopada 2020

Jakub Rzeźniczak wyjawił szokującą prawdę. Kibice będą bardzo zaskoczeni

Jakub Rzeźniczak jest tym typem zawodnika, który stosunkowo często udziela się w mediach społecznościowych. Niestety jego aktywność nie zawsze jest pozytywnie odbierana, a w przeszłości obecny zawodnik Wisły Płock zmagał się nawet z niemałą falą hejtu i jak się okazało, jednym z jej członków… był piłkarz pewnego klubu Ekstraklasy.

Jakub Rzeźniczka głównie jest kojarzony z występów w Legii Warszawa, gdzie z krótką przerwą na wypożyczenie, spędził 10 lat i wygrał 5 razy mistrzostwo Polski, a 6 razy krajowy Puchar.

Po dwuletniej grze w Karabachu Agdam, z którym obrońca miał okazję grać w Lidze Mistrzów, Rzeźniczak od ponad roku związany jest z Wisłą Płock.

Rzeźniczak był ostatnio gościem Sebastiana Staszewskiego w jego programie „Po Gwizdku”, gdzie dziewięciokrotny reprezentant Polski opowiedział o hejcie internetowym, z jakim przyszło mu się zmagać i wyznał, że jednym z hejterów był piłkarz klubu Ekstraklasy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominałSiostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominałCzytaj dalej

Jakub Rzeźniczak to aktywny internauta

Jakub Rzeźniczak niemal od zawsze był aktywny w sieci. Na jego Instagramie i Twitterze można często znaleźć różne wpisy. Twitter jest miejscem, który daje ogromne pole do dyskusji oraz interakcji i z tych możliwości stoper lubi korzystać.

Niestety w przeszłości nierzadko ponosił tego konsekwencje. Jako piłkarz Legii Warszawa musiał spotykać się z krytyką nawet za najmniejszy błąd.

W pewnym momencie hejt na piłkarza stał się aż popularny. Obrywało mu się z każdej strony, jak się okazało, nawet od piłkarzy z Ekstraklasy…

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuCzytaj dalej

Był hejtowany przez piłkarza Ekstraklasy. Do akcji wkroczyła policja

Piłkarz Wisły Płock w programie Sebastian Staszewskiego „Po Gwizdku” opowiedział o hejcie, którego doświadczył oraz krokach, jakie w pewnym momencie zdecydował się podjąć.

- Było bardzo dużo złych, obrażających komentarzy czy to mnie, czy moją byłą żonę. Zdecydowaliśmy się wtedy, żeby to zgłosić na policję. Był taki moment, że policja normalnie namierzała IP tych komentarzy. Tutaj nie zdradzę personaliów, ale jedno IP należało do jednego piłkarza z ekstraklasy. Nie wiem, może jego żona wypisywała te komentarze, może on – opisywał Jakub Rzeźniczak.

Obrońca nie zdecydował się zdradzić personaliów i jak przyznał w dalszej części rozmowy, mimo wszystko że wiedział dokładnie, który z zawodników go hejtował, to nie chciał się z nim rozliczać.

- Miałem przez chwilę pomysł, żeby go pociągnąć, bo musiałby przyjechać do Warszawy na przesłuchanie. Jestem jednak taki, że nie szukam dodatkowych konfliktów i postanowiłem po prostu odpuścić – wyjaśnił pięciokrotny mistrz Polski

Źródło: Sebastian Staszewski – „Po Gwizdku”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Można stracić ogromne pieniądze
  2. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News