Jakub Rzeźniczak
TRICOLORS/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 6 Sierpnia 2020

Była żona Jakuba Rzeźniczaka ujawniła nieznaną informację na ich temat. Nigdy wcześniej o niej nie wspomniała

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozstali się już w zeszłym roku. Para jednak nie przekazywała żadnych informacji na temat ich małżeńskiego statusu. Teraz modelka oznajmiła, że oboje są już po rozwodzie.

Ponad rok temu wybuchła spora afera z udziałem Jakuba Rzeźniczaka. Piłkarz Wisły Płock potwierdził wówczas, że ma dziecko z inną kobietą.

- Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu – powiedział wówczas w wywiadzie dla weszlo.com.

Romans Rzeźniczaka oraz fakt, iż ma dziecko z inną kobietą były przyczyną rozpadu małżeństwa z Edytą Zając. Natomiast we wrześniu zeszłego roku, modelka wyznała w rozmowie z Mateuszem Hładkim w trakcie programu „Dzień dobry TVN”, iż rozpoczęła procedurę rozwodową. Teraz Zając przyznała, że rozwód został sfinalizowany.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 5 osób już straciło życie. Izajasz nie ma litości, tragedia za granicą
  2. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy

Jakub Rzeźniczak rozwiedziony z Edytą Zając

Po dwukrotnym przełożeniu rozpraw sądowych, w lipcu br. doszło do rozwodu. Edyta Zając w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła, iż nie jest już formalnie związana z Jakubem Rzeźniczakiem.

- To jedyny mój komentarz odnośnie rozwodu. Rodzice nauczyli mnie szacunku do każdego i z tego powodu nie chciałabym poruszać tych kwestii. Uważam, że sprawy prywatne powinno się zostawiać dla siebie. A ludzi poznaje się po tym, jak kończą – powiedziała Zając na łamach Pudelka.

Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąLekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąCzytaj dalej

Jakub Rzeźniczak wrócił do partnerki

Nie tak dawno pisaliśmy dla Was o tym, że Jakub Rzeźniczak dostał drugą szansę od aktualnej partnerki Magdaleny Stępień-Kolensikow. W czerwcu piłkarz został przyłapany na czułościach z inna kobietą. Stępień-Kolesnikow wyznała w rozmowie z portalem Plotek, że nie jest już w związku z obrońcom Wisły Płock. Jednak już pod koniec miesiąca okazało się, że para postanowiła spróbować jeszcze raz, a w mediach społecznościowych można regularnie oglądać, jak Rzeźniczak wraz z partnerką cieszą się swoim uczuciem.

Źródło: Pudelek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie ręki
  2. Futurystyczne wizje stają się faktem. Naukowcy kodują dane w ludzkim DNA
  3. Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasową
  4. Polski sport w żałobie. Z samego rana dowiedzieliśmy się o śmierci legendy, dawnego selekcjonera
  5. Zatrważające wiadomości potwierdziły się. Koronawirus w reprezentacji Polski, ośrodek został zamknięty
  6. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News