Jakub Rzeźniczak
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Aleksy Kiełbasa - 5 Czerwca 2020

Jakub Rzeźniczak znów zdradził! Partnerka to potwierdza

Rok temu okazało się, że małżeństwo Jakuba Rzeźniczaka z Edytą Zając przechodzi poważny kryzys. Para rozstała się w zeszłym roku, z powodu niedochowania wierności przez piłkarza. Od kilki miesięcy obrońca Wisły Płock był związany z modelką Magdaleną Stępień-Kolesnikow. Jak się okazało, Rzeźniczak zdradził również i ją.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie
Piłkarze słynnego klubu ranni po napadzie na autokar. Potrzebna była pomoc medycznaPiłkarze słynnego klubu ranni po napadzie na autokar. Potrzebna była pomoc medycznaCzytaj dalej

Pierwsze oznaki niewierności Jakuba Rzeźniczaka, wyszły na jaw rok temu. To wówczas, w kiedy piłkarz był w związku małżeńskim z Edytą Zając-Rzeźniczak, widziano go w towarzystwie innych kobiet. Wkrótce wyszło na jaw, że obrońca nie tylko nie dochowuje wierności żonie, ale ma także dziecko z inną kobietą i od pewnego czasu przestał to ukrywać. Niegdyś, byli oni uznawania za wzorowe małżeństwo. Znali się już od czasów szkolnych, a ich związek trwał dosyć długo. W 2016 postanowili się pobrać.

Od marca piłkarz spotykał się z Magdaleną Stępień-Kolesnikow, uczestniczką piątej edycji Top Model. Para nawet zamieszkała razem.

Znany klub miał mieć nowego właściciela. Premier League chce zablokować zakup. Mężczyzna miał zlecić morderstwoZnany klub miał mieć nowego właściciela. Premier League chce zablokować zakup. Mężczyzna miał zlecić morderstwoCzytaj dalej

Jakub Rzeźniczak znów zdradził?

Jak donosi portal Pudelek, Jakub Rzeźniczak miał dopuścić się kolejnej zdrady. Doniesienia o niewierności piłkarza, potwierdza jego aktualna, a właściwie nawet już była partnerka Magdalena Stępień-Kolesnikow.

- Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka. Jestem w takim szoku, widocznie to musiało trwać wcześniej. Jestem w kiepskiej formie, w życiu nie myślałam, że tak ktoś mnie potraktuje - wyznaje w rozmowie z portalem.

Mimo że piłkarz zdradził Magdalenę Stępień-Kolesnikow i para rozstała się, to modelka życzy Rzeźniczakowi jak najlepiej.

- Byłam bardzo zakochana, to dobry mężczyzna, ale to, co dziś zobaczyłam, bardzo mnie zaskoczyło - powiedziała.

Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata
  2. TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit
  3. Rywale reprezentacji Polski w głębokim kryzysie. Skoczkowie będą musieli sami płacić za swoje starty?
  4. Trener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediów
  5. Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wielka szansa dla polskiej gwiazdy
  6. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News