Jan Bednarek błąd
YouTube - Southampton
Autor Piotr Bernaciak - 21 Września 2019

Prawie jak Polska z Senegalem. Zobacz fatalny błąd Jana Bednarka w meczu Premier League [WIDEO]

Jan Bednarek nie popisał się we wczorajszym meczu angielskiej Premier League. Polak zaliczył kompromitujący występ, który podsumował koszmarnym błędem. Wiele osób krytykuje go za jednego z goli.

Jan Bednarek nie może zaliczyć ostatniego spotkania w Premier League do udanych. Polski obrońca był jednym z najgorszych zawodników na boisku w trakcie starcia jego Southampton z Bournemouth. Między innymi przez jego nieudolną interwencję przeciwnicy zdołali wygrać 3:1, zaskakując bukmacherów. Mało kto przewidywał pewne zwycięstwo drużyny, na ławce której siedzi Artur Boruc.

Polski obrońca ma pewne miejsce w składzie Świętych i dość regularnie jest chwalony za swoją grę. Tym razem jednak nie poszło mu dobrze choćby na tyle, by ocenić jego występ przeciętnie. Defensor popełnił wielki błąd przy ostatnim golu i można powiedzieć, że gdyby nie jego feralna interwencja, to jego zespół do końca mógłby mieć nadzieję na wyrównanie stanu spotkania.

Historyczny mecz Lewandowskiego. Polak bije rekordy, najlepszy start w lidze od latHistoryczny mecz Lewandowskiego. Polak bije rekordy, najlepszy start w lidze od latCzytaj dalej

Jan Bednarek popełnił fatalny błąd przy golu

Były obrońca Lecha Poznań wywalczył sobie miejsce w reprezentacji Polski wobec przyzwoitej gry w Premier League, zastępując doświadczonego Michała Pazdana. Do tej pory spotykał się z pozytywnymi opiniami swojej gry w lidze angielskiej oraz w kadrze, za ostatni występ należą mu się jednak tylko słowa nagany. Wszystko przez koszmarny błąd, z którego śmieją się kibice.

Jan Bednarek zdecydowanie nie popisał się przy ostatnim golu, który defitnitywnie potwierdził trzy punkty dla Bournemouth na St Mary Stadium. Polski obrońca staranował własnego bramkarza, który wychodził do prostopadłego podania. Najprawdopodobniej nasz zawodnik zwyczajnie zagapił się, ale nic go nie usprawiedliwia w tej sytuacji. Takie pomyłki po prostu nie mogą przytrafiać się na tym poziomie.

Wygląda na to, że Polak musi w najbliższym czasie wrócić do najlepszej dyspozycji, bo trener w końcu może stracić cierpliwość i przestać umieszczać go w wyjściowym składzie. Do tej pory jego obecność w jedenastce była dość oczywista, jednak przy tak prostych, szkolnych błędach nie można czuć pewności. Liczymy na to, że podobne wpadki więcej mu się nie przytrafią.

ZOBACZ FATALNY BŁĄD JANA BEDNARKA (od 1:15):

90-SECOND HIGHLIGHTS: Southampton 1-3 AFC Bournemouth

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News