Jan Błachowicz
Facebook Jan Błachowicz
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Grudnia 2020

Jan Błachowicz został ojcem. Król UFC podzielił się przeuroczym zdjęciem, zdradził imię "następcy"

Jan Błachowicz na pewno zaliczy rok 2020 do udanych. Gwiazdor sportów walki we wrześniu sięgnął po pas mistrzowski federacji UFC, a już teraz może świętować kolejny sukces. Tym jednak wszystko odbyło się poza oktagonem. Błachowicz zakomunikował światu, że po raz pierwszy został ojcem. Sportowiec pokazał urocze zdjęcie z synkiem. Znajomi i kibice zasypali go gratulacjami.

  • Jan Błachowicz we wrześniu został mistrzem świata UFC
  • Polak pokonał w Abu Zabi Dominicka Reyesa przez nokaut w drugiej rundzie
  • We wtorek Błachowicz przekazał kibicom kolejne wspaniałe wieści
  • Polski mistrz świata po raz pierwszy został ojcem

Jan Błachowicz ma za sobą zdecydowanie najlepsze miesiące w karierze sportowej. Do sukcesu sportowego dołożył także sukces w życiu prywatnym. Gwiazdor MMA pochwalił się, że na świat przyszedł jego syn.


Jan Błachowicz ogłosił światu wspaniała wiadomość

We wrześniu cała Polska świętowała wielki sukces polskiego sportu. Jan Błachowicz osiągnął rzecz niesamowitą i został mistrzem świata UFC. Na gali najbardziej prestiżowej organizacji mieszanych sztuk walki pokonał Dominicka Reyesa.

Rywal Polaka mógł się pochwalić większym doświadczeniem. Reyes już wcześniej miał okazję walczyć o pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej. W lutym musiał jednak uznać wyższość Jona Jonesa.

Choć eksperci wskazywali, że to właśnie Reyes będzie faworytem pojedynku z Janem Błachowiczem z uwagi na swoje doświadczenie, Polak szybko pokazał, kto jest lepszym zawodnikiem. Błachowicz znokautował rywala już w drugiej rundzie. Został pierwszym polskim mistrzem świata UFC.

Tak mieszka Adam Małysz. Nieprawdopodobne luksusy, posiadłość nie z tej ziemi (FOTO)Tak mieszka Adam Małysz. Nieprawdopodobne luksusy, posiadłość nie z tej ziemi (FOTO)Czytaj dalej

Nasz czempion mógł zacząć świętowanie, a gratulacje płynęły do niego z każdej strony. Wyrazy uznania dla wyczynu Błachowicza złożyli nawet prezydent i premier. Nie był to koniec wspaniałych chwil dla zawodnika MMA w tym roku.


Polski mistrz UFC został ojcem

Jan Błachowicz właśnie podzielił się ze światem kolejną radosną nowiną. Tym razem chodzi o jego życie poza oktagonem i salą treningową. Sportowiec po raz pierwszy został ojcem.

Już kilka miesięcy temu Jan Błachowicz zdradził, że wraz z małżonką spodziewają się narodzin dziecka. Zdradził wówczas, że syn otrzyma imię po ojcu. We wtorkowy wieczór mistrz UFC potwierdził, że Jan Błachowicz Junior przyszedł na świat.

Błachowicz opublikował zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoim synkiem. Z twarzy sportowca nie schodzi uśmiech. We wpisie dołączonym do fotografii podziękował swojej małżonce Dorocie. Czempion sztuk walki stwierdził, że jego ukochana jest wielką wojowniczką.

- Królewska linia podtrzymana. Następca tronu jest już z nami! Dziękuję Dorotko, jesteś wspaniała i waleczna na miarę mistrza UFC ;) Dumny tata. - napisał Jan Błachowicz. Składamy najszczersze gratulacje!

Jan Błachowicz

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News