Jan Błachowicz
Jan Błachowicz/Instagram
Autor Aleksy Kiełbasa - 28 Września 2020

UFC: Jan Błachowicz wyzywa Jona Jonesa. Mamy odpowiedź Amerykanina

Jan Błachowicz na chwilę po wygranej walce o tytuł mistrza UFC wagi półciężkiej wezwał do walki Jona Jonesa. „Gdzie jesteś? Czekam na Ciebie” - mówił w oktagonie polski zawodnik. Amerykanin szybko odpowiedział na te słowa, ale wydaje się, że były mistrz świata UGFC w wadze półciężkiej nie zdecyduje się na starcie z Polakiem.

Jan Błachowicz w sobotę został pierwszym Polakiem, który zdobył mistrzostwo świata federacji UFC. Do tej pory takiego zaszczytu dostąpiła Polka, a była nią rzecz jasna Joanna Jędrzejczyk. Nasz wojownik znokautował swojego rywala Dominicka Reyesa, łamiąc mu nos w drugiej rundzie. Sędzia był zmuszony przerwać pojedynek. Tuż po jego zakończeniu cieszynianin wezwał do pojedynku byłego mistrza świata UFC tej kategorii, Jona Jonesa. Ten jednak nie jest chętny do spotkania się w oktagonie z 37-letnim Błachowiczem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Van Damme walczy ze śmiertelną chorobą. Przeszczep i leki nie pomogły, nie zostało mu wiele czasuVan Damme walczy ze śmiertelną chorobą. Przeszczep i leki nie pomogły, nie zostało mu wiele czasuCzytaj dalej

Jan Błachowicz wyzwał byłego mistrza UFC

Polak po swoim zwycięskim starciu nawoływał Jona Jonesa do tego, aby ten stanął z nim do walki. „Gdzie jesteś? Czekam na ciebie” - mówił Jan Błachowicz jeszcze w oktagonie. Amerykanin odpowiedział naszemu zawodnikowi na swoim Instagramie.

Jon Jones Instagram

„W życiu nie chodzi o wygodę, ale o stawianie sobie wyzwań. Przepraszam Jan..." - napisał Jon Jones.

Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćIle zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćCzytaj dalej

Jon Jones złożył gratulacje Błachowiczowi

Kilka godzin po zakończonym pojedynku mistrzowskim, Jon Jones pogratulował na swoim Twitterze Janowi Błachowiczowi zwycięstwa nad Dominickiem Reyesem.

"Im więcej o tym myślę, to cieszę się, że pas trafił do tak skromnego gościa. Jestem szczerze szczęśliwy z sukcesu Jana" – napisał Amerykanin.

Mimo gratulacji, tak jak napisał Jones do walki raczej nie dojdzie. Dlaczego? Ponieważ Jon Jones szuka nowych wyzwań i już kilka tygodni temu zadeklarował, że planuje zmienić kategorię wagową i zostać mistrzem świata wagi ciężkiej. Zatem Błachowicz prawdopodobnie będzie musiał obejść się smakiem.

*Zdjęcie wyróżniające pochodzi z oficjalnego konta na Instagramie Jana Błachowicza. Zawodnik na fotografii pozuje z pasem, który zdobył w walce z Dominickiem Reyesem, a po jej zakończeniu wzywał do pojedynku Jona Jonesa, co opisuje powyższy artykuł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracować
  4. Jerzy Brzęczek z koronawirusem. Wiemy co z najbliższym zgrupowaniem kadry
  5. Mateusz Borek wulgarnie skomentował triumf Błachowicza. Internet płonie po wyczynie Polaka
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News