Jan Tomaszewski Córka
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Autor Łukasz Kowalski - 2 Sierpnia 2020

Córka Jana Tomaszewskiego jest oszałamiająco piękna. Miliony Polaków nie wiedzą, że oglądają ją codziennie w telewizji (FOTO)

Jan Tomaszewski jest jednym z najlepszych polskich bramkarzy w historii polskiego futbolu. Były piłkarz znany jest ze swojej aktywności w mediach, gdzie często wygłasza kontrowersyjne tezy. Jak się okazuje, córka byłego bramkarza jest równie znana, ale niewiele osób wie, że są spokrewnieni.

Jan Tomaszewski jest uważany za jednego z najlepszych polskich bramkarzy w historii. Kibice najbardziej znają go jako "Człowieka, który zatrzymał Anglię". W 1973 roku przyczynił się do remisu Polaków na Wembley, dzięki czemu reprezentacja Polski wystąpiła na mistrzostwach świata w RFN w 1974 roku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu
  2. Piotr Żyła regularnie zdradzał Justynę? Celebrytka bezlitośnie oczerniła byłego męża na oczach całej Polski
  3. Nie żyje legenda Warszawy. Żegnają ją tysiące Polaków
Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Jan Tomaszewski ma piękną córkę

Polski bramkarz jest jedną z najbardziej wyrazistych polskiego futbolu. Tomaszewski słynie ze swojego ostrego zdania i wygłaszania tez, które niektórzy uważają za kontrowersyjne. W ostatnim czasie jest jednym z głównych krytyków pracy selekcjonera reprezentacji Polski, Jerzego Brzęczka.

Mało osób wie, że córka byłego reprezentanta Polski jest równie znana co on sam. Miliony widzów mogą ją podziwiać niemal codziennie na ekranach telewizorów, ale mało kto wie, że znana prezenterka jest spokrewniona z wicemistrzem olimpijskim z Montrealu z 1976 roku.

Mowa oczywiście o Małgorzacie Tomaszewskiej, która jest jedną z głównych prowadzących programów rozrywkowych w TVP. Wcześniej pracowała jako modelka, a także trenowała tenis stołowy. Córka byłego bramkarza obecna jest w świecie mediów od 2012 roku. Trzy lata później wystąpiła nawet w "Tańcu z gwiazdami". Z Telewizją Polską związana jest od dwóch lat, gdzie prowadzi m.in.: "Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland".

Smutna wiadomość potwierdziła się. Ogromny cios dla Roberta Lewandowskiego, współczujemySmutna wiadomość potwierdziła się. Ogromny cios dla Roberta Lewandowskiego, współczujemyCzytaj dalej

Tomaszewski jest dumny ze znanej córki

- Telewizja była jej pasją. Daje sobie w niej radę. Kilka razy w tygodniu jest poddawana cenzurze widzów. Ja jej gratuluję. To ogromnie stresująca praca, a gdy do mnie dzwoni, to przekazuję jej swoje uwagi - powiedział Jan Tomaszewski o córce, cytowany przez WP SportoweFakty.

- Jestem bardzo dumny z niej. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego, co robi. Wydaje mi się, że dobrze spełnia się w roli prowadzącej - zaznacza. W rozmowie z portalem zaznaczył, że obecnie jego córka już nawet przewyższa go swoją popularnością, z czego jest bardzo zadowolony.

- Kiedy zaczęła pracować w telewizji, to ciągle mówiłem, że doczepiają się do niej, bo jest córką Tomaszewskiego. A teraz tak się stało, że kto mnie widzi na ulicy, to mówi "o zobacz idzie ojciec Tomaszewskiej". To jest chyba najważniejsze. Jestem bardzo dumny, gdy tak mówią - przyznał Tomaszewski.

Jan Tomaszewski Córka

Jan Tomaszewski Córka

(fot: Instagram - Małgorzata Korzuchowska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzieliśmy go w kultowych filmach, niestety nie żyje. Media obiegła tragiczna wiadomość
  2. Możesz ubiegać się o zwrot akcyzy za konkretne paliwo. Resort potwierdził, ruszył nabór wniosków
  3. Niesamowita symulacja. Tak wygląda zderzenie dwóch planet
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News