Jan Tomaszewski
AFP/EAST NEWS
Autor Piotr Mika - 13 Lipca 2020

Jan Tomaszewski triumfuje po zwycięstwie Andrzeja Dudy. "Dla mnie jest synem Lecha Kaczyńskiego"

Jan Tomaszewski był wybitnym bramkarzem i reprezentantem Polski. Od wielu lat występuje również jako ekspert, choć jego wypowiedzi budzą czasami niemałe kontrowersje. Podobnie może być po tym, jak Tomaszewski zdecydował się skomentować wstępne wyniki drugiej tury wyborów wskazujące, że Andrzej Duda pozostanie na stanowisku prezydenta Polski.

Jan Tomaszewski skomentował wyniki wyborów ogłoszone po drugiej turze głosowania. Choć nie są one jeszcze ostateczne, to wiele wskazuje na to, że zwycięzcą wyścigu o fotel prezydencki został obecnie urzędująca głowa państwa, Andrzej Duda. W rozmowie z "WP Sportowe Fakty" były reprezentant Polski nie krył zadowolenia po ogłoszeniu wyników.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Absolutny rekord. W jednym kraju zagłosowało ponad 98% Polaków
Znany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwaZnany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwaCzytaj dalej

Jan Tomaszewski zachwycony zwycięstwem Dudy

W rozmowie dla "Sportowych Faktów" Jan Tomaszewski wprost rozpływał się nad Andrzejem Dudą, którego całym sercem popierał w walce z Rafałem Trzaskowskim. - Ja jestem szczęśliwy. Oceniłem pięć lat pana prezydenta Andrzeja Dudy jako fenomenalne - ocenił były reprezentant Polski - Jako człowieka, który reprezentował nas wzorowo. Nie patrzyłem na kampanię wyborczą, co mówi jeden lub drugi. Ja już wcześniej podjąłem decyzję, bo dla mnie nie liczy się to, co obiecuje w kampanii, ale to co zrobił. Tutaj nieważne czy wygrał dwoma procentami, trzema czy dziesięcioma. Trzy punkty zostały w Polsce - zdobył się na piłkarskie porównanie Jan Tomaszewski.

Co ciekawe "człowiek, który zatrzymał Anglię" nie zawsze był politycznie związany z PiS-em. W 2010 roku wspierał kampanię prezydencką Jarosława Kaczyńskiego, a rok później z ramienia Prawa i Sprawiedliwości został wybrany posłem na sejm. Jednakże już cztery lata później starał się o kolejny mandat poselski z listy... Platformy Obywatelskiej. Reelekcji jednak nie uzyskał.

Strzelanina pod nocnym klubem. Nie żyje brat gwiazdy futboluStrzelanina pod nocnym klubem. Nie żyje brat gwiazdy futboluCzytaj dalej

Jan Tomaszewski porównuje Dudę do Lecha Kaczyńskiego

- Dziwi mnie, że znalazło się tak dużo ludzi, którzy chcą powrotu do poprzednich emerytur, żeby nie było 500+, 300+, że są ludzie, którzy chcą powrotu do afer typu Amber Gold, Gazprom. Chcą powrotu do słynnych "rozmów u Sowy". Co tutaj dużo mówić? Przecież pan Trzaskowski reprezentuje środowisko, które doprowadziło do 250 mld straty na vacie - podkreśla w swojej wypowiedzi były polityk.

W swoim podsumowaniu triumfu Andrzeja Dudy Jan Tomaszewski dotarł do bardzo ciekawych porównań ze zmarłym tragicznie prezydentem Lechem Kaczyńskim. - Dla mnie pan Andrzej Duda jest po prostu synem Lecha Kaczyńskiego, który fenomenalnie spełnił swoją powinność i ludzie to docenili - powiedział na koniec Jan Tomaszewski.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz w domu stare płyty? Niektóre są warte fortuny, warto przetrzepać piwnice, bo można sporo zarobić
  2. Jest wielkości cytryny i zagrasz na nim w Apexa. Oto najmniejszy, gamingowy PC na świecie
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Na Cirlce K legalnie kupisz "holenderską używkę". Rusza sprzedaż na stacjach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News