Jan Tomaszewski Córka
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Autor Łukasz Kowalski - 14 Listopada 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizji

Jan Tomaszewski jest jednym z najbardziej znanych polskich piłkarzy w historii. Polski bramkarz swoje największe triumfy święcił razem z reprezentacją pod wodzą legendarnego Kazimierza Górskiego. Nie mniejsze sukcesy co swój ojciec odnosi córka byłego bramkarza reprezentacji Polski. Niewiele osób wie, że dziecko Tomaszewskiego codziennie ogląda w telewizji. Jak zaznaczył sam były piłkarz, jego córka już go prześciga pod względem popularności.

Jan Tomaszewski jest jednym z najbardziej znanych polskich bramkarzy. Zawodnik w latach 70. był jednym z najlepszych golkiperów w Europie. Razem z reprezentacją Polski pod wodzą Kazimierza Górskiego osiągał spektakularne sukcesy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie podano druzgocącą informację. Nie żyje zasłużony polski piłkarz, jego mecze śledziło wielu Polaków
  2. Dramat Justyny Steczkowskiej. Nie żyje najbliższa jej osoba, o śmierci poinformowała siostra gwiazdy
  3. Jerzy Brzęczek zdradził, kto stanie w bramce reprezentacji Polski. Duże zaskoczenie, wielka zmiana
Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słówKamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słówCzytaj dalej

Jan Tomaszewski jest dumny z sukcesów swojej córki

Większość Polaków kojarzy Tomaszewskiego jako "Człowieka, który zatrzymał Anglię". W 1973 roku przyczynił się do remisu Polaków na Wembley, dzięki czemu reprezentacja Polski wystąpiła na mistrzostwach świata w RFN w 1974 roku.

Z kadrą podczas niemieckiego mundialu zdobył trzecie miejsce. Do tego ma na koncie srebrny medal igrzysk olimpijskich z Montrealu w 1976 roku. Tymi sukcesami na stałe zapisał się w historii polskiego futbolu.

Były polski bramkarz jest jedną z najbardziej wyrazistych polskiego futbolu. Tomaszewski słynie ze swojego ostrego zdania i wygłaszania tez, które niektórzy uważają za kontrowersyjne. W ostatnim czasie jest jednym z głównych krytyków pracy selekcjonera reprezentacji Polski, Jerzego Brzęczka.

Spektakularne sukcesy odnosi także córka byłego reprezentanta Polski. Miliony widzów w Polsce mogą podziwiać córkę brązowego medalisty mistrzostw świata niemal codziennie na ekranach telewizorów.

Na jaw wyszło, co łączy Kamila Stocha i Piotra Żyłę. Zarabiają nie tylko na skokach, Justyna Żyła brała w tym udziałNa jaw wyszło, co łączy Kamila Stocha i Piotra Żyłę. Zarabiają nie tylko na skokach, Justyna Żyła brała w tym udziałCzytaj dalej

Córka Jana Tomaszewskiego wielką gwiazdą telewizji

Mowa oczywiście o Małgorzacie Tomaszewskiej, która w ostatnim czasie stała się jedną głównych twarzy programów TVP. Wcześniej pracowała jako modelka, a także trenowała tenis stołowy podobnie jak jej babcia Danuta Szmidt-Calińska, jedna z najlepszych zawodniczek w historii Polski.

Córka byłego bramkarza do świata medió zwitała w 2012 roku. Na swoim koncie ma także występ w "Tańcu z gwiazdami". Z Telewizją Polską związana jest od dwóch lat, gdzie prowadzi m.in.: "Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland".

- Telewizja była jej pasją. Daje sobie w niej radę. Kilka razy w tygodniu jest poddawana cenzurze widzów. Ja jej gratuluję. To ogromnie stresująca praca, a gdy do mnie dzwoni, to przekazuję jej swoje uwagi - powiedział Jan Tomaszewski o córce, cytowany przez WP SportoweFakty.

- Jestem bardzo dumny z niej. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego, co robi. Wydaje mi się, że dobrze spełnia się w roli prowadzącej - zaznacza. W rozmowie z portalem zaznaczył, że obecnie jego córka już nawet przewyższa go swoją popularnością, z czego jest bardzo zadowolony.

- Kiedy zaczęła pracować w telewizji, to ciągle mówiłem, że doczepiają się do niej, bo jest córką Tomaszewskiego. A teraz tak się stało, że kto mnie widzi na ulicy, to mówi "o zobacz idzie ojciec Tomaszewskiej". To jest chyba najważniejsze. Jestem bardzo dumny, gdy tak mówią - przyznał Tomaszewski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wirus z Iranu rozprzestrzenia się w sieci. Eksperci ostrzegają, można stracić ogromne pieniądze
  2. W drodze do szpitala czeka nas niemałe zaskoczenie. Już nie tylko karetki będą transportować pacjentów
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizji
  4. Anna Lewandowska dodała wymowne zdjęcie. Fani oszaleli, rodzina się powiększyła? (FOTO)
  5. Łukasz Fabiański nie mógł dłużej milczeć. Zabrał głos ws. sytuacji w Polsce, ważne słowa polskiego bramkarza
  6. Już 5 grudnia wejdą w życie długo wyczekiwane zmiany. Kierowcy będą zadowoleni
  7. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z Rolnicy. Podlasie ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News