Jarosław Kaczyński
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Września 2020

Marcin Najman otwarcie popiera Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o jeden z pomysłów PiS, "Trzymam kciuki prezesie"

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości zyskał nowego sojusznika. Popularny gwiazdor kontrowersyjnej organizacji Fame MMA Marcin Najman wyraził otwarcie poparcie dla polityka prawicy. “El Testosteron” opublikował na swoim Twitterze wpis, w którym zwrócił się do szefa PiS. Słowa sportowca zaskoczyły obserwujących jego media społecznościowe kibiców. 

Jarosław Kaczyński dość zaskakująco został wywołany do tablicy przez popularnego zawodnika sportów walki Marcina Najmana. Gwiazdor federacji Fame MMA zwrócił się do szefa Prawa i Sprawiedliwości z niezwykle ważnym apelem. Kibice byli zaskoczeni, gdy zobaczyli, że Najman otwarcie wspiera polityka PiS.

Ile zarabia Piotr Żyła? Jego zarobki mogą zaskoczyć. Nie jest kolorowoIle zarabia Piotr Żyła? Jego zarobki mogą zaskoczyć. Nie jest kolorowoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone


Jarosław Kaczyński otrzymał ważne wsparcie od Marcina Najmana

Użytkownicy sieci żyją dzisiaj wyłącznie jednym tematem, a mianowicie wpisem Marcina Najmana na Twitterze. Popularny “El Testosteron”, który kilka dni temu odniósł zwycięstwo nad Dariuszem “Lwem” Kaźmierczukiem podczas gali Fame MMA, tym razem nie wypowiadał się na tematy czysto sportowe, jak również nie promował swojego kolejnego pojedynku, w którym zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Fani MMA zacierają sobie ręce na tę walkę, gdyż panowie delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Starcie z “Don Kasjo” będzie także pożegnalną walką Najmana, który już jakiś czas temu zdecydował się zakończyć karierę sportową. Teraz jednak Marcin Najman nie zwrócił się do swojego rywala, a do… Jarosława Kaczyńskiego. Sportowiec zaskoczył wszystkich apelem, jaki skierował do prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej


“El Testosteron” apeluje do prezesa PiS

Marcin Najman zdecydował się zwrócić do jednego z najbardziej wpływowych polityków w Polsce w niezwykle istotnej dla niego kwestii. Jak się okazuje, sportowiec walczy nie tylko w ringu. Bitwę toczy również poza nim o prawa zwierząt. Najman wyraził na Twitterze nadzieję, że Jarosław Kaczyński i rząd wprowadzą skutecznie przepisy mówiące o zakazie hodowli zwierząt w celu pozyskiwania ich futer oraz uboju rytualnego.

- Mam nadzieje, że tym razem Jarosław Kaczyński doprowadzi ustawę o zakazie hodowli zwierząt na futra oraz o uboju rytualnym do końca i da radę oprzeć się temu olbrzymiemu lobby chcącemu w dalszym ciągu mordować zwierzęta, bo się paniusi futra zachciało. Trzymam kciuki Prezesie! - napisał 41-latek.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News