Jerzy Brzęczek reprezentacja krytyka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Łukasz Kowalski - 1 Maja 2020

Reprezentant Polski przejechał się po Jerzym Brzęczku. Zaskakujący i bardzo mocny komentarz

Nie milknie krytyka pod adresem Jerzego Brzęczka, selekcjonera reprezentacji Polski. Do grona niezadowolonych z pracy trenera dołączył znany reprezentant Polski znany sprzed lat. W ostrych słowach wypowiedział się na temat metod Jerzego Brzęczka.

Jerzy Brzęczek nie cieszy się zaufaniem kibiców i ekspertów. Mimo wywalczenia awansu na Euro nie milkną słowa krytyki pod adresem obecnego selekcjonera reprezentacji Polski.

Jerzy Brzęczek spełnił powierzone mu zadanie

Po erze sukcesów Adama Nawałki z reprezentacją Polski i rozczarowującym mundialu w Rosji, wielu kibiców i ekspertów miało rozbudowane oczekiwania wobec drużyny, którą odmienić miał Jerzy Brzęczek. Prezes PZPN, Zbigniew Boniek postawił dwa główne cele przed nowym selekcjonerem. Pierwszym był awans na Euro 2020, a drugim odmłodzenie drużyny.

Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Czytaj dalej

Oba zadania udało się zrealizować. Polacy z pierwszego miejsca w grupie zameldowali się w Europejskim czempionacie, a do tego do kadry doszło kilka nowych twarzy z Sebastianem Szymańskim i Krystianem Bielikiem na czele. Jednak styl gry prezentowany przez biało-czerwonych był zdaniem ekspertów niezadowalający.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara

Echa serialu dokumentalnego "Niekochani"

W minionych tygodniach portal PZPN "Łączy nas piłka" opublikował trzyodcinkowy serial dokumentalny "Niekochani", który pokazywał kulisy pracy selekcjonera z zawodnikami, a także to, co działo się podczas meczów. Wielu kibiców było zachwyconych produkcją, jednak nie wszystkim przypadła ona do gustu.

W serialu dokumentalnym "Niekochani" pokazane są odprawy przedmeczowe selekcjonera z zawodnikami, a także ujęcia z szatni w przerwie meczów. Do treści rozmów trenera z zawodnikami odniósł się były piłkarz reprezentacji Polski, Dariusz Dziekanowski.

Poznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałPoznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Ostre słowa legendarnego napastnika o Jerzym Brzęczku

Wielu kibiców i ekspertów ma zastrzeżenia do pracy selekcjonera Jerzego Brzęczka. Ostatnio do krytyków mocnymi słowami dołączył były napastnik reprezentacji Polski, Dariusz Dziekanowski. W rozmowie z portalem SportoweFakty WP były piłkarz odniósł się do treści rozmów selekcjonera z zawodnikami, zarzucając obecnemu selekcjonerowi nadużywanie wulgaryzmów.

- To była produkcja związkowa, a pokazuje selekcjonera w sytuacji, które nie powinny mieć miejsca. Miała to być promocja polskiej piłki, jakiś wzór dla młodych zawodników, trenerów, a widzimy bluzgającego selekcjonera. Potem trener dzieci pomyśli sobie: "No tak, skoro tak mówi się do piłkarzy to i ja tak będę mówił: Drogie dzieci, kur***, musimy wziąć się do roboty". Albo rodzice przyjdą do trenera: "Panie trenerze, dlaczego pan nie bluzga do naszych dzieci? Najlepszy trener w kraju rzuca kur*** do Lewandowskiego, to działa, a pan nie rzuca - powiedział w rozmowie z portalem sportowefakty.pl.

Dodatkowo Dziekanowski odniósł się do spekulacji odnośnie przyszłości selekcjonera reprezentacji Polski. Obecny kontrakt Jerzego Brzęczka obowiązuje do lata tego roku. Wielu uważa, że sukces, jakim był awans Polski na EURO, jest wystarczającym powodem do tego, żeby kontrakt Jerzego Brzęczka został przedłużony. Inne zdanie ma na ten temat Dariusz Dziekanowski.

- A czy piłkarze, którzy wywalczyli awans mają zagwarantowany udział w turnieju? To jest wieki problem naszej drużyny od lat, między momentem wywalczenia awansu a samym turniejem, nie potrafimy utrzymać koncentracji i głodu sukcesu - stwierdził były reprezentant Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News