Jerzy Brzęczek
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 2 Października 2020

Jerzy Brzęczek nie poprowadzi reprezentacji Polski. Wiemy, kto zastąpi selekcjonera

Jerzy Brzęczek w najbliższym meczu reprezentacji Polski przeciwko Finlandii nie zasiądzie na ławce trenerskiej naszego zespołu. Okazuje się, że mimo coraz lepszego samopoczucia selekcjoner polskiej kadry wciąż jest zarażony koronawirusem. Wiemy już kto zamiast niego poprowadzi Polskę w meczu przeciwko Finom.

Jerzy Brzęczek w ostatnich dniach miał czuć się coraz lepiej, jednak według informacji podanych przez WP SportoweFakty ponownie otrzymał on wynik pozytywny testu na obecność SARS-CoV-2. To oznacza, że w meczu przeciwko Finlandii nie zasiądzie on na ławce trenerskiej reprezentacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Druzgocące informacje z Napoli. Piłkarz reprezentacji Polski chory na COVID-19Druzgocące informacje z Napoli. Piłkarz reprezentacji Polski chory na COVID-19Czytaj dalej

Jerzy Brzęczek zostanie zastąpiony przez asystentów

O tym że selekcjoner reprezentacji Polski jest zarażony koronawirusem PZPN poinformował w sobotę 26 września. Wydawało się, że od tego momentu do pierwszego październikowego meczu naszej kadry jest wystarczająco dużo czasu, aby Jerzy Brzęczek zdołał wyzdrowieć. Tak się jednak nie stało.

Jak podaje portal WP SportoweFakty, w meczu przeciwko Finlandii 7 października spotkanie z ławki poprowdzą asystenci selekcjonera reprezentacji Polski: Radosław Gilewicz i Tomasz Mazurkiewicz. Z pewnością jednak Jerzy Brzęczek będzie w stałym kontakcie ze swoimi współpracownikami.

Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Czytaj dalej

Reszta sztabu jest zdrowa

Pozostali członkowie sztabu trenerskiego reprezentacji Polski przebywali przez tydzień na izolacji i w ostatnich badanich wyszło, że wszyscy są zdrowi. Na zgrupowaniu, które rozpocznie się 5 października regularnie będą też badani zawodnicy - aż trzy razy w ciągu całego zgrupowania, zawsze dwa dni przed kolejnym spotkaniem. Wiemy już, że nasz zespół będzie musiał poradzić sobie bez Piotra Zielińskiego, który w czwartek otrzymał wynik pozytywny testu na koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News