Jerzy Brzęczek o meczu
Autor Piotr Bernaciak - 3 Września 2019

Jerzy Brzęczek o eliminacjach: "Przed nami spotkania z niewygodnymi rywalami"

Jerzy Brzęczek wypowiedział się na konferencji prasowej na temat nadchodzących spotkań. Zdaniem trenera naszej kadry czekają nas bardzo wyrównane pojedynki, które powinny dostarczyć widzom wielu emocji.

Jerzy Brzęczek postanowił skomentować to, co dzieje się obecnie w reprezentacji Polski. Selekcjoner naszej kadry zabrał głos w sprawie nadchodzących wielkimi krokami spotkań. Z pewnością rozwieją one wiele wątpliwości dotyczących gry biało-czerwonych na mistrzostwach Europy w przyszłym roku. Nie zabrakło wielu interesujących kwestii i zagadnień, które zostały poruszone.

- Zdajemy sobie sprawę, że na dzień dzisiejszy nic nie osiągnęliśmy. Mamy dobrą sytuację w grupie, ale przed nami spotkania z rywalami bardzo niewygodnymi - stwierdził wprost Jerzy Brzęczek, wskazując na to, że już niebawem przyjdzie nam mierzyć się z klasowymi przeciwnikami, którzy mogą sprawić nam pewne problemy.

Robert Lewandowski o nadchodzących meczach: Robert Lewandowski o nadchodzących meczach: "Wiem, że łatwo nie będzie"Czytaj dalej

Selekcjoner zabrał głos w sprawie kontuzji wielu zawodników, w związku z którymi zapewne pierwszy skład będzie znacznie różnił się od tego, który wybiegał na murawę w ostatnich meczach kadry.

- Nieobecność kluczowych zawodników zawsze trochę burzy plany i tak jest z nieobecnością Arka Milika. Na badaniach też jest Kamil Glik. Lekkie dolegliwości mają też Janek Bednarek i Mateusz Klich, ale więcej będziemy wiedzieli wkrótce. Jeżeli chodzi o uraz Kamila Glika, to musimy poczekać na wyniki badań. Jego stopa była mocno przeciążona we wczorajszym meczu, ale musimy zobaczyć, jak to będzie wyglądać dzisiaj - przyznał selekcjoner.

Jerzy Brzęczek o nadchodzących meczach

- Kto zajmie pozycje numer jeden w bramce? O tym najpierw dowiedzą się zawodnicy. Mamy najlepszych bramkarzy na świecie i o to jesteśmy spokojni - dodał selekcjoner, zostawiając kibiców z pewną niepewnością.

Faworytem do gry w bramce reprezentacji Polski jest Wojciech Szczęsny, który prezentuje się z dobrej strony w barwach Juventusu, lecz kolejną szansę otrzymać może również Łukasz Fabiański. Wychowanek szkółki w Szamotułach cieszy się ogromnym poparciem zarówno kibiców, jak i samego selekcjonera, a więc jego występ nie może zostać uznany za wykluczony.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News