Jerzy Brzęczek
YouTube Polsat Sport
Autor Piotr Mika - 4 Listopada 2020

Poważne problemy Jerzego Brzęczka. Jeden gracz wypada z kadry, drugi ma kontuzję, a w sztab uderzył koronawirus

Jerzy Brzęczek będzie musiał zmagać się z kolejnymi kłopotami na najbliższym zgrupowaniu reprezentacji Polski, w trakcie którego nasza kadra zagra z Ukrainą, Włochami oraz Holandią. Wszystko to ze względu na kłopoty zdrowotne dwóch piłkarzy oraz kilku członków sztabu trenerskiego.

Jerzy Brzęczek znowu musi skorygować swoje plany względem składu reprezentacji Polski, gdy na jaw wyszło, że dwóch zawodników z powodów zdrowotnych nie będzie mogło zagrać w nadchodzących spotkaniach. To jednak nie koniec problemów.

Okazało się również, że trzech współpracowników Jerzego Brzęczka zaraziło się koronawirusem. Pamiętamy, że już wcześniej z tego powodu było sporo problemów, m.in. w tedy, gdy chory był sam selekcjoner.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  2. Media obiegły niepokojące doniesienia nt. 500 plus. Minister postawił sprawę jasno
  3. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
Justyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietJustyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek ma problem z lewą obroną

Pierwszy trener reprezentacji Polski ponownie zmagać się będzie z problemem, który dotyka naszą kadrę od wielu lat. Okazało się bowiem, że na poniedziałkowe zgrupowanie najpewniej nie przyjedzie Michał Karbownik, który często wystawiany jest właśnie na lewej stronie defensywy.

- W niedzielę, jeszcze kwadrans przed wyjazdem z ośrodka treningowego był z nami Michał Karbownik. Niestety okazało się, że źle się czuje, dostał gorączki i musiał zostać w Warszawie. Tak to niestety teraz wygląda. Żałuję, że Michała nie ma dziś z nami, dobrze prezentował się na treningach, był w formie. Trudno, musimy sobie poradzić bez niego - tak mówił o zawodniku Czesław Michniewicz, tłumacząc nieobecność piłkarza w składzie Legii Warszawa w meczu z Wartą Poznań.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl oznacza to, że jest bardzo mała szansa na to, że Michał Karbownik pojawi się na zgrupowaniu polskiej kadry. Niestety, okazuje się, że problemy zdrowotne ma również nominalny lewy obrońca naszej kadry, Maciej Rybus.

Piłkarz Lokomotiwu Moskwa jest jednym z najbardziej pechowych zawodników naszej reprezentacji. Bardzo często mecze kadry omijają go właśnie ze względu na kontuzje, a w październiku nie mógł zagrać, ponieważ był chory na koronawirusa.

Marcin Gortat mieszka jak prawdziwy król. Pławi się w luksusach, jego rezydencja to istny pałac (FOTO)Marcin Gortat mieszka jak prawdziwy król. Pławi się w luksusach, jego rezydencja to istny pałac (FOTO)Czytaj dalej

COVID-19 w sztabie reprezentacji

Tym razem Maciej Rybus ma problemy z kolanem i już w meczu Lokomoitwu przeciwko Atletico Madryt w Lidze Mistrzów grał z opatrunkiem. Jak informuje Tomasz Włodarczyk, piłkarz ma pojawić się na zgrupowaniu i wtedy lekarz kadry podejmie decyzję, czy Rybus będzie mógł zagrać.

Obecnie żaden z piłkarzy naszej kadry nie jest chory na COVID-19, co jest dobrą informacją, jednak tego samego nie można powiedzieć o współpracownikach naszego selekcjonera.

Sam Jerzy Brzęczek jeszcze niedawno mierzył się z koronawirusem, ale zdołał się wyleczyć przed pierwszym meczem październikowego zgrupowania. Teraz okazało się, że chorych na COVID-19 jest trzech członków jego sztabu, co z pewnością nie ułatwia pracy.

W poniedziałek 9 listopada rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski, podczas którego nasi piłkarze zmierzą się towarzysko z Ukrainą, a także zagrają w ramach Ligi Narodów z Włochami i Holandią. Polacy obecnie prowadzą w grupie po dwóch zwycięstwach nad Bośnią i Hercegowiną, remisie z Włochami oraz porażce z Holandią i dobre wyniki w dwóch ostatnich meczach mogą dać zwycięstwo w grupie i awans do kolejnej fazy.

Źródło: meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Warta Poznań bezlitosna dla Legii Warszawa. Wszystko przez wczorajszy mecz, "umowa została złamana"
  5. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News