Jerzy Brzęczek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Aleksy Kiełbasa - 6 Października 2020

Wiemy ile Brzęczek i Domagalik mogą zarobić na książce. Zysk z jednego egzemplarza może wynieść... 6 złotych

Jerzy Brzęczek i Małgorzata Domagalik nie zbiją kokosów na swojej książce „W grze”, która jest biografią naszego selekcjonera? Krzysztof Stanowski podaje, że duet może na jednym egzemplarzu zarobić zaledwie... 6 złotych. Mimo potężnego wydźwięku w mediach okazuje się, że prognozy dotyczące sprzedaży pozycji są bardzo mizerne.

Premiera książki „W grze” Jerzego Brzęczka i Małgorzaty Domagalik miała miejsce 30 września br. Biografia natychmiast spotkała się z potężną krytyką w Polsce. „Po co ta książka?”, „dlaczego teraz?”, „przecież on nic nie osiągnął”, a to tylko najłagodniejsze głosy i komentarze na temat książki, z którymi można spotkać się w internecie. Na razie nasz selekcjoner na publikacji swojej biografii tylko traci - wizerunkowo, a jak się okazuje, finansowo zbyt wiele również raczej nie zyska.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Odbierzesz telefon, powiesz jedno konkretne słowo i będzie po Tobie. Oszuści nie mają litości
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legendaTragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legendaCzytaj dalej

Fatalne prognozy sprzedaży książki

Nie jest żadną tajemnica, że jeśli książka nie znajduje się w TOP 100 listy najlepiej sprzedających się produktów salonu „Empik”, to już raczej można godzić się z tym, że dana pozycja furory nie zrobi. I tak właśnie jest z biografią Jerzego Brzęczka, której próżno w tym zestawieniu szukać. Dodatkowo w pięciogwiazdkowej skali na stronie salonu, książką „W grze” otrzymuje na razie jedną gwiazdkę. Podobnie jest na jednej z najpopularniejszych stron gromadzących miłośników czytelnictwa, czyli „lubimyczytać.pl”. Tam książka może „pochwalić” się oceną 1,4 w dziesięciopunktowej skali... Dziennikarze i specjaliści od książek sportowych przewidują, że biografia selekcjonera może sprzedać się w przedziale od 10 tysięcy do maksymalnie 20 tysięcy egzemplarzy, co należy uznać za bardzo rozczarowujący wynik.

Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Czytaj dalej

Krzysztof Stanowski podaje, ile Brzęczek i Domagalik mogą zarobić

Krzysztof Stanowski napisał wczoraj na swoim Twitterze, ile Jerzy Brzęczek i Małgorzata Domagalik mogą potencjalnie zarobić na swojej książce. Okazuje się, że ich zysk może być naprawdę niewielki, bowiem duet na jednym egzemplarzu może zarobić góra... 6 złotych.

Początkowo dziennikarz wyliczył, że w sumie Brzęczek i Domagalik mogą zarobić na książce 300 tysięcy do podziału na 2 osoby. Jednak po dyskusji z internautami Stanowski dokonał korekty swojego szacunku i stwierdził, że zyski dla autorów powinny realnie wynieść 100 tysięcy złotych brutto.

Źródło: Krzysztof Stanowski/Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News