Jerzy Brzęczek
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 6 Października 2020

Nagły przełom ws. stanu zdrowia Jerzego Brzęczka. Rzecznik prasowy reprezentacji wydał pilny komunikat

Jerzy Brzęczek od kilku dni przebywa w izolacji ze względu na zarażenie koronawirusem. Kolejne badania wykluczały możliwość, aby selekcjoner dołączył do kadry przebywającej w Sopocie. Takie informacje przekazał również Zbigniew Boniek, potwierdzając, że Brzęczek nie poprowadzi kadry w najbliższym meczu. Teraz jednak rzecznik PZPN-u wydał niespodziewany komunikat.

Jerzy Brzęczek pod koniec września otrzymał pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2, przez co było praktycznie pewne, że nie weźmie on udziału w pierwszych dniach zgrupowania reprezentacji Polski. Teraz jednak sytuacja może się zmienić.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Zakręcanie grzejników nie uchroni przed rachunkami. Sąd i tak każe zapłacić
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legendaTragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legendaCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek jednak dołączy do kadry?

Jeszcze wczoraj prezes PZPN-u, Zbigniew Boniek, potwierdził informację o tym, że Jerzy Brzęczek w środowym spotkaniu przeciwko Finlandii zostanie zastąpiony przez jednego ze swoich asystentów, Tomasza Mazurkiewicza. Teraz okazało się jednak, że selekcjoner polskiej kadry... może dołączyć do swoich podopiecznych.

Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższych godzin. Jak informuje rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski, w poniedziałek wieczorem Jerzy Brzęczek otrzymał negywny wynik badania na obecność SARS-CoV-2. Jeśli ponowny test również okaże się negatywny, selekcjoner będzie mógł dołączyć do reprezentacji przebywającej na zgrupowaniu w sopcie.

- Jerzy Brzęczek wczoraj wieczorem uzyskał negatywny wynik testu na obecności wirusa SARS-CoV-2. Dziś rano badanie zostało powtórzone. W przypadku uzyskania kolejnego wyniku negatywnego selekcjoner dołączy do reprezentacji Polski przebywającej na zgrupowaniu w Sopocie - napisał Jakub Kwiatkowski na Twitterze.

Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Czytaj dalej

Polacy już na zgrupowaniu, niedługo pierwszy mecz

Już w środę o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się z Finlandią w Gdańsku w ramach spotkania towarzyskiego. Będzie to przetarcie przed dwoma spotkaniami w ramach Ligi Narodów UEFA. Polacy będą musieli poradzić sobie bez jednego z najlepszych polskich pomocników - Piotra Zielińskiego. W tym spotkaniu zespół miał zostać poprowadzony z ławki trenerskiej przez Tomasza Mazurkiewicza, jednak teraz sytuacja może się zmienić. Wszystko zależy od kolejnego wyniku badań Jerzego Brzęczka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmarny wypadek. Motocyklista nie miał dosłownie żadnych szans w zderzeniu z samochodem - Wideo
  2. W wielu województwach zawyją dziś syreny alarmowe. Wiemy dlaczego
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Możesz dostać nawet 32 tys. dopłaty. Wystarczy, że mieszkasz w odpowiednim miejscu

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News