Jerzy Brzęczek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Mika - 8 Października 2020

Jerzy Brzęczek triumfuje po zwycięstwie nad Finlandią. Selekcjoner pochwalił zwłaszcza jednego piłkarza

Jerzy Brzęczek może być zadowolony po tym, jak Polska pokonała Finlandię w meczu towarzyskim aż 5:1. Selekcjoner reprezentacji na pomeczowej konferencji prasowej chwalił swoich zawodników, ale według niego jeden z nich zasłużył na szczególne pochwały. Możliwe, że zobaczymy tego piłkarza również w kolejnych meczach.

Jerzy Brzęczek w meczu przeciwko Finlandii dał zagrać zmiennikom i kilku debiutantom. Mimo to nasz zespół bardzo dobrze sobie poradził, rozbijając niżej notowanego rywala aż 5:1. Trudno dziwić się trenerowi naszej kadry, że po meczu był zadowolony i chwalił swoich podopiecznych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddech
  2. 2 mln emerytów czternastej emerytury po prostu nie dostanie. W ustawie jest haczyk, mało kto wie
  3. Śmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznał
Chuligani znęcali się nad bezdomnym mężczyzną. Nagle do akcji wkroczył słynny piłkarz i zrzedły im miny (FOTO)Chuligani znęcali się nad bezdomnym mężczyzną. Nagle do akcji wkroczył słynny piłkarz i zrzedły im miny (FOTO)Czytaj dalej

Jerzy Brzęczek cieszy się z dobrej gry

Nietrudno było się spodziewać, że trener reprezentacji Polski zaraz po meczu będzie w dobrym humorze, ponieważ jego zespół zagrał tak jak powinien, mimo wielu roszad i braku najważniejszych zawodników. Jerzy Brzęczek zwrócił przede wszystkim uwagę na to, że pierwsza połowa była dużo lepsza od drugiej. - Pierwsza połowa była lepsza niż drugie 45 minut. Byliśmy agresywni, mieliśmy dużo odbiorów, dużo kreowaliśmy sytuacji - wymieniał selekcjoner.

Nie mogło zabraknąć pochwał dla strzelca trzech bramek, Kamila Grosickiego. - Oczywiście, gratulacje dla Kamila, zdobył hat-tricka, to były ważne gole dla nas - stwierdził Jerzy Brzęczek, który zwrócił uwgę również na to, że dobrze poradzili sobie debiutanci, których było aż pięciu.

- Cieszę się z tego. To były bardzo dobre debiuty. Dla Karbownika był to debiut, zagrał najpierw dla lewej obronie, później na lewej pomocy, miał asystę. Spotkanie w jego wykonaniu było bardzo dobre. On najlepiej w tym momencie czuje się na lewej stronie - mówił selekcjoner.

Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej

Szczególne wyróżnienie dla Jakuba Modera

Dużo ciepłych słów Jerzy Brzęczek skierował również do innego młodego zawodnika, który zadebiutował w kadrze już w meczu z Holandią. - Jeśli chodzi o Modera, to już na poprzednim zgrupowaniu miał dobre wejście. Kiedy go zobaczyłem pierwszy raz na treningu, to było takie bardzo dobre wrażenie. To zawodnik, który zrobił ogromny postęp - podkreślił trener reprezentacji Polski.

Jerzy Brzęczek stwierdził nawet, że zarówno Karbownik i Moder pokazali się tak dobrze, iż mają szansę na grę również w Lidze Narodów przeciwko Włochom oraz Bośni i Hercegowinie. - Niewykluczone, że zobaczymy któregoś z nich, a może nawet ich dwóch, od pierwszej minuty w kolejnych meczach - zdradził selekcjoner.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowy wypadek w Rudzie Śląskiej. Kto ponosi winę? - Wideo
  2. Znamy prognozę na nadchodzącą zimę. Gigantyczny wpływ globalnego ocieplenia, wszystko już jasne
  3. Wielkie wzmocnienie rywali grupowych Lecha. Były gwiazdor Arsenalu blisko legendarnego klubu
  4. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Finlandią. Wielkie niespodzianki Jerzego Brzęczka
  5. Robert Lewandowski ma dość, natychmiast idzie do sądu. W tle gigantyczna afera i potężne pieniądze
  6. Po latach próbował odnaleźć swojego biologicznego ojca. Kiedy odkrył prawdę o rodzinie, nie mógł ukryć wzruszenia

SURÓWKA Z OGÓRKÓW, KTÓRA STRĄCI Z PODIUM MIZERIĘ<

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News