Jerzy Brzęczek Włodzimierz Lubański
YouTube - Łączy nas piłka
Autor Piotr Bernaciak - 11 Października 2020

Jerzy Brzęczek został dotkliwie wyjaśniony przez legendę polskiej piłki. Padły mocne słowa, co na to selekcjoner?

Jerzy Brzęczek usłyszał bardzo przykre słowa ze strony legendy polskiego futbolu, która postanowiła podsumować książkę wydaną kilka dni temu przez selekcjonera. Opinia na temat "dzieła" jest bardzo wymowna i pokazuje, że obecny trener musi popracować jeszcze nad swoim wizerunkiem.

Jerzy Brzęczek wydał niedawno swoją książkę, której jest oficjalnym współautorem. Tak naprawdę za większość książki odpowiada jednak Małgorzata Domagalik, która opowiada o swoich rozmowach z Jerzym Brzęczkiem właśnie, Zbigniewem Bońkiem, ale i Jakubem Błaszczykowskim i innymi ważnymi ludźmi polskiego futbolu. Dzieło znanej dziennikarki i selekcjonera nie zostało jednak ciepło przyjęte przez kibiców.

Mówią oni głównie o skrajnie nieobiektywnych metodach bronienia pracy szkoleniowca, które wielokrotnie nie mają zbyt wiele wspólnego z właściwym stanem rzeczy. Sprawę skomentował nawet jeden z wybitnych zawodników reprezentacji Polski.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Iga Świątek poruszyła nas do granic. Tuż po finale Rolanda Garrosa zrobiła coś pięknego, łzy same cisną się do oczu
  2. Czternastka nie dla każdego seniora. Blisko 1 mln emerytów nie zobaczy ani złotówki
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Jerzy Brzęczek zmasakrowany przez Włodzimierza Lubańskiego

- Najpierw trzeba zdobyć trochę medali, potem można się porównywać do takiego trenera. Nie znam pani Domagalik, ale w tej kwestii poszła zdecydowanie zbyt daleko - powiedział Włodzimierz Lubański w rozmowie z serwisem WP SportoweFakty, jednoznacznie krytykując najnowszą publikację na temat obecnego selekcjonera reprezentacji Polski. Głosów podobnych do opinii byłego piłkarza jest jednak więcej.

Wielu czytelników-kibiców uważa, że Jerzy Brzęczek jest przedstawiony w książce jako zbawca polskiej piłki, mimo że nie osiągnął w polskim futbolu tyle, by wychwalać go do tego stopnia. Póki co książka Domagalik i Brzęczka nie cieszy się najlepszymi recenzjami w internecie, a kibice przyznają jej najniższe noty.

Zbigniew Boniek doprowadził tysiące Polaków do furii. W trakcie meczu Świątek zabrał głos, kibicom opadły szczękiZbigniew Boniek doprowadził tysiące Polaków do furii. W trakcie meczu Świątek zabrał głos, kibicom opadły szczękiCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek nie komentuje opinii o książce

Jerzy Brzęczek jak dotąd nie skomentował w dłuższy sposób ogólnopolskiej dyskusji na temat jego najnowszej biografii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  2. Skandaliczne zachowanie matki. Chciała sprzedać dziecko w internecie, jej tłumaczenie zaskakuje
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Znaleźli listy miłosne sprzed lat. Przedstawiają ważnego Polaka w zupełnie innym świetle, szczegóły zdumiewają

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News