Jerzy Brzęczek problem
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 12 Kwietnia 2020

Nagły zwrot akcji w sprawie Jerzego Brzęczka. Zadziwiające doniesienia prosto z PZPN

Jerzy Brzęczek dość pewnie awansował z reprezentacją Polski na Euro 2020. W eliminacjach poniósł zaledwie jedną porażkę, ale drużyna Biało-czerwonych nie zachwyciła. Z PZPN docierają jednak szokujące doniesienia. Okazuje się, że selekcjoner może mieć problem.

Jerzy Brzęczek nie miał zbyt wielkich problemów z awansem z reprezentacją Polski na Euro 2020, jednak znacznie słabiej poradził sobie w pierwszej w historii Lidze Narodów, gdzie Polacy zajęli ostatnie miejsce w grupie i tylko przez zmianę w regulaminie nie zaliczyli spadku do niższej dywizji. Selekcjoner mógł być jednak pewny, że poprowadzi kadrę na Euro 2020.

Wydawałoby się, że jest to dość oczywiste, jednak turniej został przesunięty i najprawdopodobniej odbędzie się w przyszłym roku, oczywiście jeżeli do tego czasu uda nam się uporać ze światową pandemią. Jak się teraz okazuje, nie musi to być wcale dobrą wiadomością dla Jerzego Brzęczka. Trenera naszej drużyny narodowej czekać mają teraz sądne miesiące.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kim jest żona Marcina Najmana? "El Testosteron" pokazał swoją partnerkę (FOTO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Czytaj dalej

Jerzy Brzęczek może pożegnać się z kadrą

Nie jest żadną wiadomością, że kontrakt Jerzego Brzęczka z kadrą wygasał po zakończeniu Euro 2020. Turniej jednak nie odbędzie się i w tej sytuacji nie wiadomo, co z umową trenera. Dla kibiców jasne jest, że selekcjoner, który awansował na wielki turniej, powinien dostać szansę poprowadzenia w nim swojego zespołu. Kontrakt wygasać ma jednak na rok przed nowym terminem mistrzostw Europy.

Szokujące doniesienia z PZPN wskazują na to, że umowa z selekcjonerem zostanie przedłużona, ale... tylko do końca tego roku i zmagań w Lidze Narodów. Jerzy Brzęczek miałby udowodnić, że potrafi poprowadzić kadrę do prawdziwego sukcesu, grając w efektowny sposób. Problemem jest jednak to, że w nowej edycji LN Polakom przyjdzie zmierzyć się z Holandią i Włochami. Z tymi zespołami nie będzie łatwo o punkty.

Dramat legendy polskiej piłki nożnej. Nie zobaczy rodziny na święta, sytuacja jest krytycznaDramat legendy polskiej piłki nożnej. Nie zobaczy rodziny na święta, sytuacja jest krytycznaCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek może niebawem stracić posadę

Wielu kibiców czuje oburzenie w związku z takim planem PZPN, który może zdecydować się na rozstanie z trenerem na kilka miesięcy przed Euro. Ewentualny nowy selekcjoner miałby bardzo mało czasu na to, by odpowiednio przygotować zespół do gry na wielkim turnieju. Sytuacja z pewnością nie jest łatwa i Zbigniew Boniek będzie musiał podjąć bardzo trudną decyzję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Rewolucja w piłce nożnej. FIFA zmienia zasady ws. rzutów karnych i VAR
  4. Anna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustach
  5. Nagły zwrot ws. kontraktu Jerzego Brzęczka. PZPN nie ufa selekcjonerowi
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News