Jerzy Brzęczek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Michał Pazdan przez miesiące milczał. Teraz ujawnił swoje zdanie na temat decyzji Jerzego Brzęczka, wymowne słowa

Jerzy Brzęczek nie ma łatwego życia jako selekcjoner najważniejszej drużyny sportowej w Polsce. Posada selekcjonera wymaga umiejętności podejmowania nieraz trudnych decyzji, o czym przekonał się Michał Pazdan, który po słabszym okresie stracił miejsce w składzie kadry. Obrońca ma żal do szkoleniowca.

Jerzy Brzęczek po przegranym 0:2 meczu ze Słowenią zrezygnował z usług Michała Pazdana, który zaprezentował się w tym starciu wyjątkowo słabo. Doświadczony obrońca tureckiego Ankaragucu w wywiadzie dla “Przeglądu Sportowego” wyznał, że ma za złe szkoleniowcowi taką decyzję.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieByły menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Były współpracownik Roberta Lewandowskiego nie wytrzymał. Na oczach tysięcy widzów zaczął oskarżać piłkarza
  2. Miasto wolne od koronawirusa sprzedaje domy za 1 euro. Jest jeden haczyk


Jerzy Brzęczek zrezygnował z Michała Pazdana

Porażka 0:2 w wyjazdowym meczu ze Słowenią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy to możliwie najsłabszy mecz w wykonaniu podopiecznych Jerzego Brzęczka, od czasu objęcia przez niego posady selekcjonera reprezentacji Polski. Duża fala krytyki po spotkaniu rozegranym jesienią ubiegłego roku spadła na Michała Pazdana, który tego dnia prezentował słabą formę.

Doświadczony defensor stał się kozłem ofiarnym i po meczu ze Słoweńcami najpierw wypadł z meczowej jedenastki, a następnie w ogóle przestał otrzymywać powołania na kolejne zgrupowania kadry. Taka decyzja trenera Brzęczka wielu osobom się nie podobała, gdyż w Pazdanie nadal upatrywano ostoi linii obronnej, jak za czasów pamiętnego Euro 2016.

Anna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaCzytaj dalej


Doświadczony obrońca ma żal do selekcjonera

34-letni zawodnik obecnie występujący w tureckim zespole Ankaragucu również uważa, że został niesprawiedliwie potraktowany przez głównodowodzącego naszej kadry. Pazdan udzielił wywiadu dla “Przeglądu Sportowego”, w którym jasno zaznaczył, że ma żal do Brzęczka o sposób, w jaki ten odstawił do po porażce ze Słoweńcami. Jednocześnie uważa, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w reprezentacji Polski.

- Nie było to dla mnie łatwe przede wszystkim ze względu na sposób, w jaki to zostało mi to przekazane. Moim zdaniem powinno się powiedzieć wprost: albo się nadajesz do kadry albo nie. Umówmy się: nie jestem już młody i uważam, że takie rzeczy powinno się załatwiać konkretnie. Ale życie toczy się dalej, z optymizmem patrzę do przodu. Nie pożegnałem się z kadrą - stwierdził Michał Pazdan.

Źródło: "Przeglą Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje uwielbiana legenda, jego wynalazek pomógł wielkim zwycięzcom
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Adam Małysz wykonał ważny telefon. Chodzi o przyszłość polskich skoków. Nie było innej możliwości
  4. Michał Pazdan zmieni klub tuż przed Euro? Obrońca podaje jeden warunek, który zmusi go do transferu
  5. Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocje
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News