Jerzy Brzęczek
Youtube
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Kwietnia 2020

Jerzy Brzęczek powinien zostać do Euro 2021? Szczera odpowiedź Grzegorza Krychowiaka

Jerzy Brzęczek wywalczył z naszą kadrą awans na mistrzostwa Europy, które z powodu pandemii koronawirusa odbędą się dopiero w przyszłym roku. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej spekulacji czy selekcjoner do tego czasu zachowa swoje stanowisko. Swoje zdanie na temat przyszłości selekcjonera ma Grzegorz Krychowiak. Podzielił się nim w czasie programu “Misja Futbol” na Kanale Sportowym.

Jerzy Brzęczek osiągnął stawiany przed nim cel i wywalczył z reprezentacją Polski awans na mistrzostwa Europy. Nie wiadomo jednak, czy selekcjoner poprowadzi piłkarzy również na turnieju, gdyż ten został przełożony. Grzegorz Krychowiak, jeden z liderów reprezentacji skomentował zamieszanie wokół osoby trenera.

Nie żyje absolutna legenda światowego sportu. Wygrał ponad 20 prestiżowych turniejówNie żyje absolutna legenda światowego sportu. Wygrał ponad 20 prestiżowych turniejówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Szalona Wielkanoc polskiej medalistki olimpijskiej. Zaczęła krzyczeć i odpalać petardy (WIDEO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa


Jerzy Brzęczek może nie poprowadzić reprezentacji Polski na przyszłorocznym Euro

Najważniejszym celem postawionym przed Jerzym Brzęczkiem na starcie jego pracy w roli szkoleniowca reprezentacji Polski było oczywiście wywalczenie awansu na mistrzostwa Europy 2020. Jak wiemy, z powodu panującej na całym świecie pandemii koronawirusa, UEFA zdecydowała się przesunąć organizację imprezy dopiero na przyszły rok. Problem w tym, że umowa trenera naszej kadry z Polskim Związkiem Piłki Nożnej obowiązuje tylko do końca bieżącego roku. Pojawiły się zatem spekulacje, że Brzęczek może przed startem europejskiego czempionatu zostać zastąpiony kimś innym. W obronę selekcjonera “Biało-Czerwonych” postanowił wziąć jeden z liderów jego drużyny, Grzegorz Krychowiak.

Polski skoczek narciarski uwięziony w budynku pełnym zarażonych COVID-19Polski skoczek narciarski uwięziony w budynku pełnym zarażonych COVID-19Czytaj dalej


Grzegorz Krychowiak zdecydowanie poparł selekcjonera

Pomocnik Lokomotiwu Moskwa był jednym z rozmówców dziennikarzy Mateusza Borka i Tomasza Smokowskiego podczas poniedziałkowego programu “Misja Futbol” na Kanale Sportowym. Zawodnik ma świadomość, że decydujący głos w sprawie zatrudnienia trenera ma prezes PZPN Zbigniew Boniek, jednak jego zdaniem oczywistym wyjściem z zaistniałej sytuacji jest przedłużenie wygasającego kontraktu.

- Najważniejsza osoba, która podejmuje tę decyzję, to Zbigniew Boniek. Trener i piłkarze w każdym meczu muszą udowadniać, że zasługują na miejsce w kadrze. Oczywiście, selekcjoner awansował na Euro, więc uważam, że to normalne, że powinien poprowadzić zespół podczas mistrzostw. Ale do tego pozostał rok i wiele meczów. Wydaje mi się, że również powinny potwierdzić to, że zespół idzie w dobrym kierunku, a decyzja zależy od prezesa. My, zawodnicy, powinniśmy skupić się na swojej robocie, a to on podejmuje decyzje. - powiedział Krychowiak.

Źródło: "Misja Futbol" Kanał Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciech Cejrowski wzywa Polaków do buntu. Niewiarygodne słowa o wychodzeniu z domów
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Wojciech Szczęsny został upokorzony we Włoszech. Długo nie mógł uwierzyć w to, co się stało
  4. Real Madryt szykuje hity transferowe. "Królewscy" kuszą dwie wielkie gwiazdy
  5. Syn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życie
  6. Polski gigant dołącza do walki z epidemią. Uruchomił nową linię produkcyjną

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News