Jerzy Brzęczek kontuzja
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 15 Listopada 2019

Jerzy Brzęczek ujawnił ważną informację. Obrońca nie zagra z Izraelem, przegrał z kontuzją

Jerzy Brzęczek postanowił ogłosić ważną wiadomość dotyczącą nieobecności jednego z reprezentantów. Wiemy, że na pewno nie zagra on w meczu z Izraelem. Ta informacja nie może cieszyć polskich kibiców.

Jerzy Brzęczek zabrał głos na konferencji prasowej tuż przed jutrzejszym meczem eliminacji Euro 2020 z Izraelem. Selekcjoner naszej reprezentacji miał okazję wypowiedzieć się między innymi na temat tego, jak wygląda obecnie sytuacja zdrowotna naszych zawodników i ujawnić, czy któryś z nich z pewnością jest wykluczony z udziału w ważnym meczu eliminacji.

Z wypowiedzi selekcjonera dowiedzieliśmy się, że jeden z polskich zawodników z pewnością nie będzie mieć najmniejszych szans na to, by pojawić się na murawie w meczu z Izraelem. Jerzy Brzęczek potwierdził, że Maciej Rybus nie będzie brany pod uwagę przy okazji ustalania wyjściowego składu na mecz. Wiele osób spodziewało się jego obecności w wyjściowym składzie.

Partnerka gwiazdy świata boksu boksu chce walczyć na Fame MMA. Jest jeden warunekPartnerka gwiazdy świata boksu boksu chce walczyć na Fame MMA. Jest jeden warunekCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek wykluczył zawodnika

- Już teraz wiadomo, że Maciej Rybus nie będzie mógł zagrać z Izraelem. Wszyscy pozostali zawodnicy są zdrowi. Również Grzegorz Krychowiak, który trenował i nic nie wskazuje na to, że mu coś dolega. A w kasku ochronnym nie zagra na pewno, jako model nigdy by na to nie pozwolił! - stwierdził Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej przed meczem eliminacji.

Wiedzieliśmy o kontuzji Macieja Rybusa już od kilku dni. Polski obrońca był awizowany do gry w wyjściowym składzie w ostatnim meczu ligowym Lokomotiwu z Kransodarem (1:1), jednak ostatecznie nie pojawił się na boisku nawet na minutę. Najprawdopodobniej było to spowodowane kontuzją odniesioną w pechowy sposób jeszcze na przedmeczowej rozgrzewce.

Jerzy Brzęczek czeka na mecz z Izraelem

- Czeka nas tu zdecydowanie trudniejszy mecz, niż kilka miesięcy temu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak Izrael jest silny, szczególnie w ofensywie. Przecież przy stanie 0:0 w Warszawie rywal też miał znakomitą okazję do zdobycia gola. Przyjeżdżamy tu z szacunkiem. Dodatkowo chcemy utrzymać odpowiednią koncentrację po uzyskaniu awansu - dodał selekcjoner.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Reprezentant Polski złapany na dopingu! Grozi mu bardzo długie zawieszenie
  2. Upokorzenie Krzysztofa Piątka. Polak "wyróżniony" wśród najgorszych piłkarzy ligi
  3. Sztab reprezentacji Polski potwierdził złe wiadomości. Napastnik opuścił zgrupowanie kadry
  4. TVP wybrała mecz, który będzie transmitować w następnej kolejce Ligi Mistrzów. Czeka nas prawdziwy hit
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News